Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Ogólnopolski Kongres Farmaceutyczny POLFARM już za niecałe dwa miesiące
Ogólnopolski Kongres Farmaceutyczny POLFARM już za niecałe dwa miesiące
Już za niecałe dwa miesiące odbędzie się jesienna edycja Ogólnopolskiego Kongresu Farmaceutycznego POLFARM, poświęconego najważniejszym wyzwaniom, przed jakimi stoi branża farmaceutyczna w najbliższej przyszłości. Kongres odbędzie się 27 września 2018 r. w Warszawie w Hotelu Marriott.

Tradycyjnie Kongres organizowany jest na jesieni, aby wraz z zaproszonymi prelegentami poruszyć szczególnie istotne aspekty prawne, regulacyjne i podatkowe, odnoszące się do podmiotów rynku farmaceutycznego. Zaproszeni eksperci z największych renomowanych kancelarii i firm doradczych w Polsce, takich jak Baker McKenzie, Chudzik i Wspólnicy, DLA Piper, KPMG, KRK, Tomasik Jaworski, a także przy wsparciu Izby Gospodarczej „FARMACJA POLSKA” skoncentrują się m.in. na najważniejszych zmianach regulacyjnych, refundacji, wyzwaniach w obszarze rynku aptecznego, reklamy leków, umbrella branding, compliance, jak również badań klinicznych oraz nowości podatkowych.

Szczegółowe informacje oraz aktualny program dostępne są na stronie wydarzenia. Portal Biotechnologia.pl tradycyjnie jest patronem medialnym imprezy. 

KOMENTARZE
Newsletter