Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
NutraFood Poland – największe spotkanie branżowe sektora suplementów diety i żywności funkcjonalnej już w kwietniu podczas targów WorldFood Poland
NutraFood Poland – największe spotkanie branżowe sektora suplementów diety i żywności funkc

Kolejna edycja największych targów żywności i napojów w Polsce odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2022 r. w EXPO XXI w Warszawie. W ramach targów na szczególną uwagę zasługuje sektor NutraFood z szeroką ofertą produktów z zakresu nutraceutyków, gdzie prezentowane są zarówno surowce, dodatki, jak i produkty finalne – żywność i napoje funkcjonalne, suplementy diety, odżywki oraz inne produkty o działaniu prozdrowotnym.

 

 

NutraFood Poland to miejsce do nawiązywania kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi, podtrzymywania i budowania długoterminowej relacji z kontrahentami oraz spotkań z ekspertami. To tutaj można znaleźć nowe możliwości rozwoju swoich produktów z zakresu suplementów diety, prezentując swoją ofertę licznym branżowym odwiedzającym. W ramach strefy NutraFood można zapoznać się z nowościami uwzględniającymi: produkty końcowe, surowce i składniki, usługi oraz rozwiązania technologiczne. Dzięki bogatemu programowi konferencyjnemu targi umożliwiają poznanie najnowszych trendów rynkowych, innowacyjnych rozwiązań i technologii zaspokajających zapotrzebowanie konsumentów na produkty pozwalające im dbać o zdrowie i lepszą jakość życia.

 

To tu rodzą się nowe relacje biznesowe

NutraFood Poland odbywa się równolegle z największymi biznesowymi targami spożywczymi w Polsce – WorldFood Poland, co pozwala na zwiększenie zasięgu odbiorców. Targi WorldFood Poland to wydarzenie biznesowe skierowane do branży spożywczej. Sercem targów są liczne rozmowy przy stoiskach bogatych w produkty spożywcze i napoje z całego świata. To tam rodzą się nowe relacje biznesowe, następuje wymiana kontaktów oraz odbywają się degustacje. WorldFood Poland to najlepsze miejsce dla producentów, przetwórców, dystrybutorów i handlowców działających w sektorze spożywczym.

NutraFood Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń branżowych dla każdego przedsiębiorcy działającego w sektorze suplementów diety i nutraceutyków. Już dziś zapisz w kalendarzu: 5-7 kwietnia 2022 r. Nawiąż kontakty, które napędzą Twój biznes!

Bezpłatna rejestracja dla osób z branży I NutraFoodWorldFood

KOMENTARZE
Newsletter