Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Uroczystość wręczenia nagród nauczycielom akademickim
09.11.2007
8 listopada w Starej Pomarańczarni w Łazienkach Królewskich, minister nauki i szkolnictwa wyższego, prof. Michał Seweryński wręczył nauczycielom akademickim nagrody za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne, organizacyjne oraz całokształt dorobku.
W uroczystości wzięli udział sekretarz stanu w MNiSW prof. Stefan Jurga, szef Gabinetu politycznego MNiSW, prof. Jan Wojtyła oraz dyrektor generalny MNiSW, Bernard Błaszczyk.

Podczas uroczystości minister Michał Seweryński został wyróżniony Medalem Jubileuszowym 300-lecia Uniwersytetu Wrocławskiego. Przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, prof. Tadeusz Luty odczytał list skierowany przez rektorów do ministra Michała Seweryńskiego, w którym wyrazili swoją wdzięczność i uznanie dla jego misji ministerialnej.


 
KOMENTARZE
news

<Czerwiec 2026>

pnwtśrczptsbnd
1
2
3
Webinar online: Woda do wstrzykiwań
2026-06-03 do 2026-06-03
4
6
7
13
14
15
16
ChemTEC Poland 2026
2026-06-16 do 2026-06-18
PCI Days 2026
2026-06-16 do 2026-06-18
17
18
19
Debaty Rak Nerki
2026-06-19 do 2026-06-19
20
21
23
24
28
1
4
5
Newsletter