Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Scientists Helping Scientists
Scientists Helping Scientists
STEMCELL koncentruje się na globalnej ekspansji. Naszym celem jest, aby nasze produkty stosowane były we wszystkich laboratoriach badawczych na całym świecie i ułatwiały odkrycia w dziedzinie life science.

 

STEMCELL jest firmą gdzie Scientists Helping Scientists™. Większość naszych pracowników ma tytuł doktora, pozostali tytuł magistra lub inżyniera. Jesteśmy przedsiębiorstwem zintegrowanym pionowo, posiadamy pełnię praw nad procesem projektowania, produkcją i kontrolą jakości naszych produktów. Nasz międzynarodowy zespół sprzedaży składa się z 200 wysoko wykwalifikowanych i wykształconych osób. Współpracują oni z wieloma naukowcami i kluczowymi liderami opinii na całym świecie po to, aby móc ich zapoznać z odpowiednimi narzędziami i testami i zwiększyć tym samym jakość ich badań. Jako firma współpracujemy bezpośrednio z naukowcami z 22 krajów, a ponad 80 krajów jest obsługiwana przez naszych dystrybutorów. W celu zapewnienia jak najszybszej przesyłki regionalnej, STEMCELL posiada duże centa dystrybucyjne w Vancouver, Seattle, Grenoble, w Singapurze i Szanghaju.

Nasz zespół wybitnych naukowców z Vancouver ciągle tworzy nowe, użyteczne i możliwe do opatentowania produkty. Posiadamy dodatkowy zespół badawczy w Cambridge w Anglii, dzięki czemu możemy podejmować bliższą współpracę z europejskimi naukowcami. Nasi pracownicy mają dużo swobody w tworzeniu nowych produktów i mogą się naprawdę wiele nauczyć. Wspieramy środowisko innowacyjności, współpracy i zabawy. Naszym celem jest ciągłe kształcenie, nie tylko naszych klientów, ale również pracowników, których zachęcamy do podjęcia wielu kursów z oferty 200 szkoleń wewnętrznych.

 

Nasza przyszłość

STEMCELL koncentruje się na globalnej ekspansji. Naszym celem jest, aby nasze produkty stosowane były we wszystkich laboratoriach badawczych na całym świecie i ułatwiały odkrycia w dziedzinie life science.

Na początku 2016 roku powitaliśmy w zespole dwóch nowych przedstawicieli, których zadaniem jest wspieranie naszych polskich klientów. Te wysoko wykwalifikowane osoby pracują bezpośrednio z naukowcami w celu wzmocnienia badań life science w Polsce. Jesteśmy podekscytowani możliwością poszerzania zasięgu na inne kraje europejskie i inwestowania w rozwój badań naukowych w krajach o tak dynamicznym wzroście gospodarczym jak Polska.

A teraz najważniejsze, STEMCELL poszukuje pracowników! Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy i poszerzaniem swojej obecności na światowym i europejskim rynku, chcemy pomagać młodym naukowcom poprzez wspieranie ich prosperujących karier. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy firmą, w która Scientists Helping Scientists™ i zawsze szukamy utalentowanych, zmotywowanych osób do pracy w naszej firmie.


www.stemcell.com

 

Z poważaniem,
Allen C. Eaves, OBC, MD, PhD, FRCPC
President and CEO
STEMCELL Technologies, Inc.

KOMENTARZE
news

<Wrzesień 2020>

pnwtśrczptsbnd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
Newsletter