Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Ruszyła rejestracja na BioForum 2018
Redakcja _, 25.11.2017 , Tagi: cebioforum
Ruszyła rejestracja na BioForum 2018
BioForum rokrocznie, w jednym miejscu, gromadzi pasjonatów branży life science z Europy Środkowo-Wschodniej. Wraz z początkiem listopada otworzono rejestrację na XVII już edycję imprezy, która odbędzie się w dniach 23-24 maja 2018 r., w Łodzi.

Warto zwrócić uwagę, że przedstawiciele organizacji pozarządowych, mediów oraz środowisk akademickich – naukowcy i studenci – mogą skorzystać z darmowych wejściówek. Wersja płatna przeznaczona jest dla przedsiębiorców i, w odróżnieniu od bezpłatnej, obejmuje uczestnictwo w spotkaniach B2B. To właśnie umawiane wcześniej za pomocą internetowej platformy spotkania są największą wartością imprezy.

Dla uczestników BioForum w przygotowaniu jest program konferencji. Pewnym jest, że swoje miejsce znajdą w nim takie elementy, jak konferencja prasowa „Top news in life science sector”, panel dla naukowców Elevator Speech oraz startupowy konkurs Master of Innovation. Organizator przewiduje także specjalny panel dla studentów, którego celem będzie m.in. pokazanie różnych ścieżek kariery po studiach przyrodniczych.

Edycja BioForum 2018 została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Impreza ta firmowana jest również przez wybitne, międzynarodowe postacie świata nauki i biznesu funkcjonujące w ramach Honorowego Komitetu Naukowego i Honorowego Komitetu Biznesowego.

Zarejestruj się już dziś na stronie internetowej BioForum 2018! 

Organizatorem wydarzenia jest firma Bio-Tech Consulting, specjalizująca się w technologicznym due diligence i ekonomicznej ocenie projektów badawczo-rozwojowych z zakresu life science.

KOMENTARZE
Newsletter