Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Polski rynek biotechnologiczny – weź udział w badaniu
Polski rynek biotechnologiczny – weź udział w badaniu
Jeszcze tylko do 30 września można wziąć udział w badaniu dotyczącym sektora biotechnologicznego w Polsce. Anonimowa ankieta ma za zadanie stworzenie publikacji przedstawiającej punkt widzenia polskich przedsiębiorców.

 

 

Innowacyjność i nowe technologie to tematy eksploatowane medialnie. Tymczasem na rynku brakuje publikacji, która skupiłaby się wyłącznie na biotechnologiach i zaprezentowała punkt widzenia przedsiębiorców. Firma Deloitte razem z portalem Biotechnologia.pl zapraszają przedstawicieli firm biotechnologicznych do wzięcia udziału w ankiecie,  która posłuży za materiał do stworzenia raportu prezentującego ten sektor w Polsce. Kwestionariusz online (dostępny tutaj) zawiera 21 pytań dotyczących m.in. postrzegania rynku, regulacji prawnych i podatkowych, dostępu do kapitału czy wykwalifikowanych kadr. Badanie ma charakter anonimowy, a jego wyniki zostaną w publikacji zaprezentowane w formie zagregowanej.

Ankieta będzie dostępna tylko do 30 września br.

 

Partnerami projektu są Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) współpracujące z Life Science Biznes Consulting (LSBC) w ramach przedsięwzięcia pilotażowego BRIdge Mentor. Patronat medialny objął portal Biotechnologia.pl

 

KOMENTARZE
Newsletter