Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Lekarze, przedsiębiorcy, inwestorzy i naukowcy spotkają się na konferencji MEDmeetsTECH 2
MEDmeetsTECH 2 to druga edycja jednodniowej konferencji łączącej lekarzy, przedsiębiorców, inwestorów i naukowców. Wydarzenie zostało zaplanowane z myślą o wszystkich, którzy chcą poznać najnowsze osiągnięcia medycyny i technologii.

 

MEDmeetsTECH 2 to konferencja, która odbędzie się 1 grudnia 2016 w warszawskiej Bibliotece Narodowej (Aleja Niepodległości 213). W trakcie wydarzenia zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania technologiczne oraz przedyskutowane aktualne trendy medycyny XXI wieku. Gościem specjalnym MEDmeetsTECH 2 będzie Genta Kondo - japoński przedsiębiorca, konstruktor bionicznej ręki oraz założyciel firmy Exiii. Skonstruowana przez Genta i jego zespół proteza (Handii) umożliwia powrót pacjenta do praktycznie pełnej sprawności fizycznej i ze względu na swoją niską cenę jest alternatywą dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na zakup klasycznych protez. Ponadto swoją obecność potwierdzili Noemi Malska (StartupHub Poland), Bartosz Rajewski (absolwent Politechniki Poznańskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego, który w firmie vBionic pracuje nad zaawansowaną protezą kończyny górnej) oraz Petros Psyllos (wielokrotnie nagradzany młody naukowiec, uznany przez m.in. Massachusetts Institute of Technology Review za jednego z najzdolniejszych młodych wynalazców w Polsce). Ponadto, w trakcie wydarzenia zaplanowane są moderowane sesje networkingowe, które mają być możliwością do nawiązywania nowych relacji biznesowych i odkrywania szans w tematyce medyczno-technologicznej. 

2 grudnia odbędzie się MEDmeetsTECH showcase - wydarzenie satelitarne skierowane do kadry zarządzającej prywatnymi i publicznymi placówkami ochrony zdrowia. Planowana jest prezentacja sprawdzonych rozwiązań technologicznych, które umożliwiają usprawnienie pracy ośrodków oraz leczenie pacjentów.

Co ważne dla osób, które nie mogą stawić się 1-2 grudnia w Warszawie – planowana jest również transmisja na żywo.

Rejestracja na wydarzenie już się rozpoczęła!

Koszt biletu na konferencję to:

W I okresie rejestracji - do 31 października -  150 zł.

W II okresie rejestracji - od 1 listopada - 200 zł.

Możliwość oglądania transmisji on-line:

W I okresie rejestracji - do 31 października - to koszt 50 zł.

W II okresie rejestracji - od 1 listopada - to koszt 100 zł.

Więcej informacji można znaleść na stronie konferencji oraz na facebooku.

Zachęcamy do rejetracji! 

 

 

Źródła

http://medmeetstech.com/

KOMENTARZE
Newsletter