Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Już ponad 400 nominacji do XX. edycji ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców
Ogólnopolski konkurs dla przedsiębiorców – WIKTORIA, to jedyny w Polsce konkurs, w którym małe i średnie przedsiębiorstwa mogą wygrać z dużymi korporacjami. Prestiżową nagrodą WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców wyróżniane są firmy, które poprzez swój rozwój i stosowanie zasad etyki w biznesie, budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Zgłoszenia do konkursu trwają do 15 lipca 2017r.

 

 

- Celem konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców jest promowanie inicjatyw gospodarczych a przede wszystkim zasad etyki w biznesie. Jest to podstawowa idea, która od samego początku przyświeca temu przedsięwzięciu. W tym roku czcimy już 20. edycję konkursu, której dodatkowym uhonorowaniem będą jubileuszowe nagrody WIKTORIA przyznawane przez Kapitułę przedsiębiorcom i firmom tworzącym polską gospodarkę od przynajmniej dwóch dekad i stanowiących przykład rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej. - powiedział Waldemar Piórek, pomysłodawca konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców, Prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, która jest organizatorem tego przedsięwzięcia.

W konkursie WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców mogą wziąć udział firmy z siedzibą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej - małe i średnie przedsiębiorstwa, które stanowią podstawę polskiej gospodarki oraz wielkie korporacje. Do konkursu dotychczas przystąpiło aż 7 100 firm, a 724 przedsiębiorstwa odebrały nagrody WIKTORIA.

Statuetki przyznawane są w 15. kategoriach, które odzwierciedlają wszystkie gałęzie gospodarki:

1. Budownictwo, Usługi Developerskie i Zarządzanie Nieruchomościami

2. Infrastruktura Inżynieryjna i Drogowa

3. Energetyka, Elektrotechnika

4. Handel i Dystrybucja

5. Medycyna, Zdrowie i Uroda

6. Ochrona Środowiska

7. Przemysł Lekki

8. Przemysł Ciężki

9. Rolnictwo i Produkcja Spożywcza

10. Transport, Motoryzacja, Spedycja i Logistyka

11. Telekomunikacja, Informatyka i Elektronika

12. Turystyka, Hotelarstwo, Gastronomia

13. Usługi dla Firm i Ludności

14. Bankowość i Usługi Finansowe

15. Działalność Naukowa, Edukacyjna i Badawczo-Rozwojowa.

WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców stała się marką, prestiżową nagrodą potwierdzającą sukces firmy – wysoką jakość i konkurencyjność produktów lub usług w Polsce i za granicą, zbudowane na zasadach etyki biznesu. Udział w konkursie WIKTORIA polega na nominacji dokonanej przez organizatora, samorząd terytorialny i gospodarczy oraz Ambasadorów Marki (minimum dwukrotnych laureatów poprzednich edycji), a także bezpośrednim zgłoszeniu się firm, przedsiębiorców za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie konkursu. Do XX. edycji konkursu nominacje otrzymało już ponad 400 przedsiębiorstw. Termin zgłoszeń a jednocześnie szansa na wyróżnienie w gronie najlepszych firm trwa do 15 lipca 2017 roku. Zgłoszenie do konkursu jest bezpłatne.

Najważniejszymi wyróżnikami konkursu WIKTORIA są rzetelność i bezstronność wpisane w mechanizm przyznawania nagród. Przedsiębiorstwa, które przeszły pozytywną weryfikację i otrzymały od organizatora nominację, przystępują do kolejnego etapu Konkursu polegającego na wypełnieniu według wytycznych Zeszytu Konkursowego i przesłaniu go na adres Kapituły. Na tej podstawie Kapituła Konkursu, w której skład wchodzą powszechnie szanowane i znane osoby ze świata nauki, kultury i mediów, przyznaje prestiżową nagrodę WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców. Od wielu lat starania nagradzanych przedsiębiorców doceniają liczne instytucje rządowe, samorządowe i branżowe. Tegoroczna edycja konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców przebiega pod patronatem honorowym Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, Wojewody Świętokrzyskiego, Wojewody Lubuskiego, Wojewody Podkarpackiego, Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, Wojewody Podlaskiego, Marszałka Województwa Łódzkiego, Marszałka Województwa Małopolskiego, Związku Powiatów Polskich.

– Konkurs WIKTORIA to wspaniała inicjatywa. Firma BIG InfoMonitor stawia na propagowanie oraz wspieranie przedsięwzięć, które przyczyniają się do rozwoju przedsiębiorstw i polskiej gospodarki. Stąd też towarzyszymy i patronujemy konkursowi, którego konwencja jest spójna z naszą misją – rozpowszechnianiem zasad etyki i zasad fair play w biznesie oraz promowania dobrych przedsiębiorców – podkreśla Mariusz Hildebrand, Wiceprezes Zarządu BIG InfoMonitor S.A.

Wśród dotychczasowych laureatów znaleźli się między innymi: Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A., Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Oknoplast, RMF FM, Radio ZET, Polsat CAFE, ERGO, Itaka, Drutex, Centrum SZEMBEKA, Inter Cars, SITA, Korporacja RADEX, Grupa Integer.pl, OMNICOM, SOLPHARM,J.W. Construction, Cerad, Impel S.A., Budimex S.A., Spółdzielnia Pracy ,,Muszynianka”, Spółdzielnia Mleczarska w Kole, PHILIPIAK, Polisa – Życie, MARMA Polskie Folie, TECHNOPOL, LECHPOL oraz wiele innych.

Statuetki WIKTORII 2017 oraz nagrody jubileuszowe będą przyznane podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 21 października 2017 roku w Warszawie. W tym prestiżowym wydarzeniu wezmą udział laureaci konkursu i ich goście, a także szacowni przedstawiciele władz państwowych, samorządowych, świata nauki, kultury i mediów.

KOMENTARZE
news

<Czerwiec 2024>

pnwtśrczptsbnd
30
31
2
3
4
8
9
10
12
14
15
16
19
PCI Days
2024-06-19 do 2024-06-20
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
Newsletter