Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Drugi etap programu promocji branży biotechnologicznej i szansa na udział w wyjazdowej misji gospodarczej
Drugi etap programu promocji branży biotechnologicznej i szansa na udział w wyjazdowej misj

Ministerstwo Rozwoju uruchomiło drugi etap programu promocji branży biotechnologicznej, w tym na rynkach perspektywicznych, na lata 2020-2022, w ramach projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe- Marka Polskiej Gospodarki-Brand", poddziałanie 3.3.2, Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020 (PO IR).

 

 

W związku z realizacją zadań w ramach programu, BERM SP. Z O.O. SP.K. zachęca zainteresowane firmy z branży biotechnologicznej do udziału w wyjazdowej misji gospodarczej, połączonej z wizytą na targach BIO International Convention w San Diego 8-11 czerwca 2020 roku. Firmy w ramach programu GoToBrand 2020-2022 mogą ubiegać się o dofinansowanie takich wyjazdów w terminie od 11 lutego do 11 marca.

27 lutego w godzinach 9.00-11.00 w siedzibie Ministerstwa Rozwoju (Plac Trzech Krzyży 3/5, sala nr 111) odbędzie się spotkanie informacyjne dla zainteresowanych dofinansowaniem i możliwością wyjazdu. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele MR, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz firmy Bio-Tech Consulting.

W ramach spotkania przedstawiciel MR krótko scharakteryzuje program, zaś przedstawiciel PARP – możliwości dofinansowania. Prof. Tadeusz Pietrucha z firmy Bio-Tech Consulting opowie o BIO International Convention. Po spotkaniu będzie również możliwość zadeklarowania chęci uczestnictwa w misji gospodarczej oraz uzyskania informacji na temat wypełniania wniosków o dofinansowanie z PARP.

Źródła

Berm

KOMENTARZE
Newsletter