Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Startupy z obszaru lifestyle rozwijają się w Krakowie! – Health & Lifestyle Festiwal powered by MEDmeetsTECH
Rozwijasz firmę z cateringiem dietetycznym, projektujesz urządzenie do monitorowania parametrów ciała podczas biegu lub masz aplikację, która pomaga w zrzuceniu wagi? Już 15 października 2018 w Manggha Kraków, odbędzie się Health & Lifestyle Festiwal powered by MEDmeetsTECH. Wydarzenie ma pomóc wszystkim startupowcom i osobom myślącym o własnym biznesie dowiedzieć się jak to robić skutecznie.

 

 

– W czasie projektowania programu skupiliśmy się na kluczowych obszarach z zakresu lifestyle: sporcie, zdrowym odżywianiu oraz zdrowiu. Osoby, które rozwijają innowacyjne, ciekawe projekty z tego obszaru, znajdą u nas ogromną dawkę praktycznej wiedzy – relacjonuje Janusz Kowalski, pomysłodawca. – Wśród prelegentów znajdują się m.in. Bartłomiej Lubiatowski z RSQ, dr Łukasz Kołtowski (AioCare oraz autor bloga Efektywny Lekarz), prof. Edyta Smolis-Bąk, Edyta Kocyk (SiDLY), Maciej Stachowiak (Nestmedic) oraz Gadi Ginot (Physiologic).

– W pierwszej części pokazujemy, jak wygląda rynek, trendy, gdzie można znaleźć ciekawe nisze. Druga, poświęcona będzie praktykom i radom od doświadczonych startupowców: Jak wykorzystać media do budowania marki i czy warto współpracować z influencerami? Jak planować strategię rozwoju na rynki zagraniczne i jak namówić innych startupowców, by zintegrować swoje rozwiązanie z Twoim? Jak zbalansować rozwój technologiczny z działaniami marketingowo-sprzedażowymi oraz jak, po co i za ile rejestrować urządzenia z kategorii well-being? – dodaje Justyna Uman-Ntuk, twórca wydarzenia.

Health & Lifestyle Festiwal to także świetna szansa na budowanie siatki kontaktów biznesowych. – W październiku będzie to dla mnie już trzecia konferencja MEDmeetsTECH. Za każdym razem, oprócz części merytorycznej, poznaję bardzo ciekawych ludzi. Stają się później często klientami, partnerami biznesowymi, a w kilku przypadkach – bliskimi znajomymi – mówi Marcin, jeden z uczestników.

Program oraz rejestracja dostępne na stronie wydarzenia, które jest częścią Krakowskiego Tygodnia Startupów: startKRKup.

KOMENTARZE
news

<Luty 2023>

pnwtśrczptsbnd
1
2
3
4
5
8
9
11
12
13
15
16
18
19
20
21
25
26
1
3
4
5
Newsletter