Postdoctoral Researcher w Pracowni Neurobiologii Emocji

Fit company profile nencki logo eng 1 768x253
Termin ważności:
2024-07-17 - 2024-08-15

Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN poszukuje kandydatów na stanowisko:

Liczba stanowisk: 1

Miejsce wykonywania pracy: Pracownia Neurobiologii Emocji

Profil zawodowy badacza (R1-R4): R2

Dziedzina nauki: neurobiologia

Typ i rodzaj konkursu: NCN Sonata Bis

Zakres zadań na stanowisku:

Udział w realizacji projektu badawczego pt. „Rozproszone synapsy włókien mszystych jako możliwa przyczyna zaburzeń poznawczych w chorobach neuropsychiatrycznych powiązanych z padaczką” finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki w ramach konkursu SONATA Bis.

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • prowadzenie badań obejmujących prace badawcze w mysich genetycznych i farmakologicznych modelach padaczki skroniowej,
  • prowadzenie dokumentacji naukowej,
  • pisanie raportów i publiczna prezentacja wyników,
  • pisanie publikacji naukowych.

Procedura i termin przyjmowania zgłoszeń:

Forma składania ofert: elektronicznie na adres: postdoc@nencki.edu.pl z kopią do a.gorlewicz@nencki.edu.pl z dopiskiem „Postdoctoral Researcher AG” najpóźniej do 15.08.2024.

Wymagane dokumenty:

  • CV naukowe,
  • list motywacyjny,
  • kopia dyplomu,
  • adresy email dwóch osób, które dostarczą referencje,
  • oświadczenie kandydata, że nie będzie pobierał wynagrodzenia z innych projektów finansowanych przez Narodowe Centrum Nauki,
  • oświadczenie, że kandydat nie podejmie innej pracy w okresie zatrudnienia w projekcie.

Więcej informacji o projekcie:

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu rekrutacyjnym przez Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN z siedzibą w Warszawie przy ulicy Pasteura 3 (administrator danych), na potrzeby rekrutacji na stanowisko określone w ogłoszeniu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych (art.6 ust.1 lit. a ) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz.1000).

Oczekujemy

Wymagania:

Szukamy kreatywnej osoby z doświadczeniem w badaniach neurobiologicznych w modelach mysich, która pomoże wyjaśnić, w jaki sposób zmiany w mózgu w padaczce skroniowej są powiązane z zaburzeniami poznawczymi.

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby, które posiadają:

  • stopień naukowy doktora nauk biologicznych (lub ekwiwalent MD-PhD) ze specjalnością w zakresie neurobiologii (uzyskany nie wcześniej niż 7 lat przed rokiem zatrudnienia w projekcie),
  • udokumentowany dorobek i aktywność naukową (publikacje, wystąpienia na konferencjach, odbyte staże naukowe, nagrody, stypendia),
  • praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu badań neurobiologicznych,
  • wysoką motywację do pracy naukowej, umiejętność samodzielnej pracy badawczej, formułowania hipotez, planowania i wykonywania doświadczeń, oraz analizowania ich wyników,
  • doświadczenie w stosowaniu metod badawczych z zakresu elektrofizjologii i badań behawioralnych,
  • doświadczenie w pracy ze zwierzętami (mysie modele),
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

Warunki zatrudnienia:

  • praca w dynamicznym międzynarodowym zespole,
  • rozwój zawodowy – poszerzysz swój warsztat badawczy i przyczynisz się do rozwoju wiedzy na temat patofizjologii padaczki skroniowej,
  • elastyczne godziny pracy,
  • wspólne tworzenie nowej i przydatnej wiedzy,
  • umowa o pracę na czas określony w pełnoetatowym wymiarze godzin,
  • wynagrodzenie 8.300 zł (brutto) miesięcznie,
  • okres zatrudnienia: do 36 miesięcy,
  • data rozpoczęcia pracy: najwcześniej od 01.09.2024

Opis firmy

Klauzula Informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN z siedzibą w Warszawie przy ulicy Pasteura 3.

Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych: iod@nencki.edu.pl

Dane osobowe zawarte w cv, zbierane są i będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji
na stanowisko określone w ogłoszeniu, prowadzonej przez Instytut Biologii Doświadczalnej
im. M. Nenckiego PAN.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, jest dobrowolne, ale konieczne
do wzięcia udziału w rekrutacji. Oświadczam, że zostałem/am, poinformowany/a, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres niezbędny do organizacji i zakończenia procesu rekrutacji oraz rozpatrzenia ewentualnej reklamacji, jednak nie dłużej niż na czas określony w regulaminie projektu.

Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Dane do kontaktu
news

<Sierpień 2024>

pnwtśrczptsbnd
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18