Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Beauty Innovations 2017 – znamy już program Konferencji
Beauty Innovations 2017 – znamy już program Konferencji
Trwają zapisy na Beauty Innovations 2017, jedną z najważniejszych imprez branżowych w Polsce, która odbędzie się 23 maja w hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi. Oficjalnymi partnerami wydarzenia są: Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Dla Salonu. Zachęcamy do zapoznania się z programem Konferencji.

 

Beauty Innovations - Forum Branży Kosmetycznej to wydarzenie, które od kilku lat jest ważnym punktem na kosmetycznej mapie Łodzi. Jest to miejsce, w którym specjaliści z całej branży spotykają się, aby podyskutować na najbardziej nurtujące ich tematy i nawiązać wiele obiecujących kontaktów biznesowych. To, co wyróżnia to wydarzenie, to przede wszystkim ciekawe wykłady nastawione na merytorykę, a nie tylko lokowanie produktów.

 

- Merytoryka to jeden z głównych celów, jaki stawimy sobie podczas organizacji Konferencji. Starannie dobieramy tematy i współpracujemy tylko z najlepszymi specjalistami z branży, którzy posiadają wiedzę, doświadczenie i potrafią się nimi podzielić – mówi Anna Miłowska, Koordynator konferencji.

 

W tym roku uczestnicy konferencji będą mogli dowiedzieć się o:

 

- Wpływie rozporządzenia REACH na funkcjonowanie przedsiębiorstw z branży kosmetycznej

- Nowych wymogach prawnych dla przemysłu kosmetycznego

- Kosmetykach probiotycznych

- Pigmentach i barwnikach na rynku kosmetycznym

- Kosmetykach anty-pollution

- Nanotechnologii w kosmetyce

- Opakowaniach kosmetycznych

- Deklaracjach marketingowych kosmetyków

- Etykietach i RFID jako narzędziach optymalizacji procesu produkcyjnego

- Cechach nowoczesnego kosmetyku

 

Pełny program konferencji i lista prelegentów znajdują się na stronie konferencji: www.konferencja.biotechnologia.pl

 

Ciekawe wykłady to nie jedyny powód, dla którego warto wziąć udział w Beauty Innovations. Ważnym punktem konferencji jest networking. Dzięki specjalnej platformie, uczestnicy mają możliwość umawiania się na indywidualne spotkania biznesowe, prowadzone w komfortowych warunkach, z potencjalnymi kontrahentami i najlepszymi specjalistami branży kosmetycznej.

 

Zapisy na Konferencję nadal trwają. Poprzednia edycja Beauty Innovations 2016 odniosła ogromny sukces - 150 uczestników, 60 zrealizowanych spotkań biznesowych w ramach platformy networkingowej (nie wliczamy tych nieoficjalnych, „kuluarowych”), ponad 10 godzin konferencji, w tym 6 godzin wykładów i przedłużona do godziny gorąca debata.

 

Tegoroczna edycja odbędzie się 23 maja, w hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi.
Koszt uczestnictwa to 600 zł netto/os. Do końca marca cena promocyjna 550 zł netto/os (rejestracja) Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą Wystawcy oraz Sponsora konferencji.

 

Więcej informacji na stronie: www.konferencja.biotechnologia.pl

 

---------------------------------------------

 

Beauty Innovations - Forum Branży Kosmetycznej skierowane jest przede wszystkim do właścicieli, prezesów i członków zarządu firm produkcyjnych i dystrybuujących produkty kosmetyczne, pracowników laboratoriów, działów badawczo-wdrożeniowych, osób zajmujących się marketingiem firm kosmetycznych, firm świadczących usługi dla branży kosmetycznej, dostawców surowców kosmetycznych, technologii, aparatury, odczynników, opakowań, przedstawicieli uczelni wyższych, studentów oraz osób zainteresowanych, związanych z branżą kosmetyczną.

 

 

 

KOMENTARZE
news

<Kwiecień 2021>

pnwtśrczptsbnd
29
31
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
17
18
20
NutraFood Poland
2021-04-20 do 2021-04-22
22
24
27
Podstawy oznaczania wilgotności
2021-04-27 do 2021-04-27
28
29
1
2
Newsletter