Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Poznaj Prelegentów Beauty Innovations 2018
Już za chwilę Beauty Innovations 2018, powoli odliczamy dni. Zapisy trwają, tegoroczna edycja odbędzie się 12 czerwca w hotelu Andel’s by Vienna House Łódź. Mocnym punktem tego wydarzenia są ciekawe wykłady, nastawione na merytorykę, prowadzone przez najlepszych ekspertów z branży kosmetycznej. Oto Oni!

 

 

 

– Jak co roku dokładamy wszelkich starań, aby program był na wysokim poziomie i spełniał oczekiwania naszych uczestników, dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi specjalistami z branży i cieszymy się, że również oni chcą być częścią tego wydarzenia – mówi Katarzyna Staniaszek, Koordynator Konferencji.

Poniżej przedstawiamy sylwetki prelegentów Beauty Innovations 2018:

Dr n. med. Justyna Żerańska – jest absolwentką Międzywydziałowego Studium Biotechnologii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W 2014 roku uzyskała tytuł doktora nauk farmaceutycznych na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoje doświadczenie zawodowe w branży kosmetycznej zdobywała w Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris Sp. z o.o. jako Specjalista ds. Technologiczno-Naukowych. Obecnie pełni rolę Managera ds. projektów legislacyjnych w Polskim Związku Przemysłu Kosmetycznego.  Jest uznanym wykładowcą występującym na licznych szkoleniach i konferencjach. W Związku Justyna odpowiedzialna jest za legislację sektorową i okołosektorową, certyfikację eksportową oraz normalizację.

Tomasz Szacoń – swoją przygodę z sieciami handlowymi rozpoczął w 2009 roku jako Dyrektor Handlowy dla marki Kiano. Budując struktury sprzedaży, jego zespół osiągnął 20% rynku tabletów w 2013 roku. W latach 2014-2017 jako Business Development Manager rozwijał sprzedaż dla marek Vordon i Medivon w kanale food i drogeryjnym. Wspierany przez niego zespół sprzedaży został wyróżniony jako najszybciej rozwijająca się firma w województwie podkarpackim Gazelami Biznesu i Diamentem FORBES. Aktualnie Manager Rozwoju brytyjskiej spółki Retailpoland Consulting, która doradza polskim i zagranicznym spółkom w rozwoju sprzedaży na terenie Polski. Manager z praktyczną i skuteczną wiedzą dotyczącą współpracy z sieciami handlowymi – żyje w tym temacie na co dzień.

Michał Tracz – prawnik z praktyki Life Sciences i Przewodniczący Komisji Etycznej Krajowej Rady Suplementów i Odżywek. Ekspert w zakresie działalności aptek, oceny prawnej działań marketingowych w sektorze zdrowia, kwestii compliance oraz regulacji dotyczących wprowadzania na rynek leków oraz produktów kosmetycznych. Doradca w sporach z organami inspekcji, zwłaszcza organami inspekcji sanitarnej, inspekcji jakości handlowej artykułów rolno spożywczych oraz inspekcji farmaceutycznej. Specjalizuje się również w zakresie prawa żywnościowego, w szczególności regulacji dotyczących FSMP i suplementów diety.

Mgr Angelika Adamus-Grabicka – doktorantka oraz pracownik Zakładu Chemii Surowców Kosmetycznych na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Badania naukowe prowadzone przez Doktorantkę dotyczą syntezy i aktywności biologicznej benzylidenoflawanonów i chromanonów oraz spiroflawanonów, jak i chromanonów enkapsulowanych w nośniki liposomowe. Pani Adamus-Grabicka ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku chemia ze specjalizacją chemia organiczna. Ukończyła również studia podyplomowe „Biomateriały w medycynie” na AGH w Krakowie oraz „Mikro- i nanotechnologie” na Politechnice Łódzkiej. Doktorantka jest członkiem Rady Samorządu Doktorantów oraz aktywnie uczestniczy w rozwoju studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Kinga Maria Kasperkiewicz – doktorantka Zakładu Chemii Surowców Kosmetycznych Katedry Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz projektu UMED3 – Bioscience – anglojęzycznych interdyscyplinarnych studiów doktoranckich na Wydziale Nauk Biomedycznych i Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, magister chemii o specjalności chemia środków bioaktywnych i kosmetyków Wydziału Chemii Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, autorka publikacji naukowych. Staż naukowy odbywała w Laboratorie de Chimie Physique d’Orsay w Orsay we Francji na Universite Paris – Sud 11. Prelegent na konferencjach. Głównym tematem jej zainteresowań jest chemia medyczna oraz kosmetologia.

Mgr Tatiana Dworieckaja – absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie (specjalność – chemia kosmetyczna). Głównym tematem jej zainteresowań jest recepturowanie oraz produkcja wyrobów kosmetycznych. Autorka publikacji w czasopismach branżowych, aktywna uczestniczka konferencji i inicjatyw naukowych.

Dr n. med. inż. Katarzyna Pytkowska – absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Stopień doktora nauk medycznych uzyskała na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Współpracownik i konsultant wielu firm kosmetycznych, w latach 1994-2009 pełniła funkcję konsultanta ds. kosmetyków do włosów w firmie Henkel Polska. W latach 1997-2010 współpracowała z Wydziałem Chemicznym Politechniki Warszawskiej, prowadząc wykłady na specjalności Technologia Związków Biologicznie Czynnych i Kosmetyków oraz na studiach podyplomowych Chemia kosmetyczna. Pełniła funkcję prezesa Polskiego Towarzystwa Kosmetologów. Wieloletni redaktor i członek zespołów redakcyjnych czasopism branżowych (Wiadomości PTK, Cosmetology Today, SOFW-Journal Edycja Polska). Od 2002 roku jest wykładowcą Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Współpracuje z litewskim centrum oceny jakości szkolnictwa wyższego (SKVC – Centre for Quality Assessment in Higher Education). Autorka wielu artykułów w czasopismach naukowych i popularno-naukowych. Należy do grona twórców Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, obecnie pełni funkcję Rektora WSZKiPZ.

Prof. nadzw. dr inż. Jacek Arct – prorektor ds. nauki WSZKiPZ. Studia i doktorat na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej. Wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału. Współzałożyciel, profesor i wieloletni Rektor Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Specjalista w dziedzinie chemii kosmetyków. Wieloletni konsultant naukowy firmy Henkel Polska, redaktor naczelny Wiadomości PTK i SOFW-Journal (edycja polska), autor szeregu książek i kilkuset publikacji naukowych, patentów i wystąpień konferencyjnych z dziedziny chemii kosmetycznej. Współpracował z wieloma firmami kosmetycznymi: m.in.: Soraya, Dermika, DermaPharm, Unilever, Benckiser, Coty, Johnson&Johnson, Pierre Fabre, Doetsch&Grether, Lancaster, Bielenda. Od października 2014 prorektor WSZKiPZ ds. nauki.

Dr n. med. Marta Klimczyk-Caryk – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi kierunku Kosmetologia. Ukończyła Studia Doktoranckie na Wydziale Wojskowo – Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Prelegent na Konferencjach Naukowych w Kraju i na Świecie – Niemcy, Czechy, Słowacja. Miłośniczka języków obcych – języka francuskiego i angielskiego. Absolwentka Uniwersytetu w Genewie – Szwajcaria – L'Université Populaire du Canton de Genève. Obecnie na stanowisku Adiunkta w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi pełniąca funkcje Opiekuna Koła Naukowego Młodych Kosmetologów, Koordynator e-learning oraz Koordynator Praktyk Zawodowych. Absolwentka licznych kursów kosmetologicznych w kraju i na świecie.

Justyna Kierzkowska-Grzyb – posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy na rzecz promocji i rozwoju rynku etykiet samoprzylepnych. Autorka licznych publikacji prasowych na temat trendów w projektowaniu i pakowaniu produktów oraz sposobów wyróżnienia produktu na sklepowej półce. W Spółce Aniflex odpowiedzialna za prowadzenie działań marketingowych oraz śledzenie i wdrażanie zmian w zakresie efektywnego wykorzystania trendów związanych z projektowaniem etykiet i opakowań.

Maciej Wojtaszek – manager z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, który od wielu lat zarządza własną firmą zajmującą się produkcją etykiet samoprzylepnych. Ekspert w dziedzinie technologii druku cyfrowego i fleksograficznego; prelegent konferencji i kongresów związanych z branżą opakowań, autor publikacji prasowych na temat etykietowania produktów. Aktywny uczestnik prac związanych z rozwojem technologii druku etykiet samoprzylepnych.

Dr inż. Iwona Białas – Safety Assessor, chemik, kosmetolog reprezentujący CosmetoSAFE posiada wieloletnie doświadczenie i praktykę w zakresie recepturowania, jak i oceny skuteczności działania kosmetyków. Ukończyła prestiżowe kursy: Safety Assessment of Cosmetics in the EU organizowany przez brukselski Vrije Universiteit oraz kursy dla safety asessorów prowadzone przez niemieckie stowarzyszenia branżowe (DGK – German Society for Scientific and Applied Cosmetics oraz IKW – German Cosmetic, Toiletry, Perfumery and Detergent Association). Jej zainteresowania bezpieczeństwem stosowania kosmetyków zaowocowały podjęciem rozprawy doktorskiej z zakresu modelowania QSAR zdolności przeznaskórkowej penetracji barwników do włosów. Autorka licznych branżowych publikacji i wystąpień kongresowych/konferencyjnych.

Monika Kaleta – absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Chemii. Od kilku lat perfumiarz w firmie „Pollena Aroma” w Warszawie. Wykładowca w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.

Agnieszka Gąsior – Ponad 13 lat wszechstronnego doświadczenia zawodowego w przedmiocie prowadzenia i optymalizacji projektów z zakresu modernizacji polityki sprzedaży w przedsiębiorstwach z różnych branż (PR, marketing, informatyka, on-line sales, bankowość, ubezpieczenia, sektor budowlany, firmy produkcyjne, dystrybucyjne, innowacje, start-up'y), z czego od 8 lat na stanowiskach kierowniczych w projektach w sektorze marketingu i B2B sales w środowisku krajowym i międzynarodowym. Od 5 lat związana z modernizacją, a także wdrażaniem nowoczesnych procedur sprzedaży krajowej i międzynarodowej oraz dedykowanymi szkoleniami zespołów sprzedażowych dla klientów polskich i międzynarodowych. Aktualnie od 3 lat Koordynator największego w Polsce holdingu prosprzedażowego na rynku Polskim, integrującego firmy odpowiadające za wszechstronne działania wspierające szeroko pojętą sprzedaż – od idei i pomysłu na nowy produkt, przez logistykę produkcji, strategię i opiekę sprzedażową nad nową marką aż po merchandising i visual-merchandising sklepowy, PR oraz marketing. Działająca zarówno w segmencie B2B jak i B2C.

 

Zapisy na Konferencję nadal trwają. Koszt uczestnictwa to 650 zł netto/os. i 450 zł netto/os dla studentów (rejestracja).  Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą Wystawcy.

Więcej informacji na stronie: www.konferencja.biotechnologia.pl

 

 

KOMENTARZE
news

<Lipiec 2023>

pnwtśrczptsbnd
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Newsletter