Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego, dzięki współpracy z Colipa, jako jeden z 40 podmiotów w całej UE i jedyny w Polsce, bierze udział w testowaniu wersji beta systemu notyfikacji produktów kosmetycznych - Cosmetic Product Nortification Portal (CPNP).
	
	W związku z tym przedsięwzięciem, 6 czerwca 2011 w siedzibie organizacji odbyło się pierwsze spotkanie grupy roboczej, której zdaniem jest przetestowanie systemu, sprawdzenie w praktyce funkcjonalności portalu i zapoznanie się zasadami jego działania. A w efekcie zgłosimy uwagi polskiej branży kosmetycznej do jego konstrukcji.
	
	Udział w tym niepowtarzalnym ćwiczeniu da wiedzę firmom członkowskim organizacji na temat działania portalu, co ułatwi realizację wymogów Rozporządzeniem Kosmetycznym nr 1223/2009/WE.
	
	W spotkaniu grupy roboczej wzięło udział ponad 20 osób z firm członkowskich Związku.
	
	Portal notyfikacji produktów kosmetycznych CPNP zgodnie z rozporządzeniem zostanie uruchomiony 11 stycznia 2012.
	
	
	Polski Zwiążek Przemysłu Kosmetycznego
	
	00-586 Warszawa
	ul. Flory 9 lok. 3
	
	tel. (22) 565 20 75/76
	
	fax. (22) 565 20 83
	
	
	e-mail: info@kosmetyczni.pl;  
	
	http://www.kosmetyczni.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE