Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
„Innowacyjne surowce kosmetyczne oraz związki biologicznie aktywne w kosmetologii”. Biotechnologia.pl partnerem sesji na HPCI
„Innowacyjne surowce kosmetyczne oraz związki biologicznie aktywne w kosmetologii”. Biotech

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie ma zaszczyt zaprosić pracowników naukowych, akademickich oraz studentów do udziału w sesji posterowej pt. „Innowacyjne surowce kosmetyczne oraz związki biologicznie aktywne w kosmetologii”. Sesja posterowa odbędzie się podczas X Międzynarodowych Targów Home & Personal Care Ingredients w dniach 7-8 października 2020 r. w Warszawie w hali EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

 

 

Celem sesji plakatowej jest zaprezentowanie szerokiej publiczności Targów wyników badań własnych lub doniesień z najnowszych badań naukowych oraz możliwość ich potencjalnej komercjalizacji i merytorycznej dyskusji pomiędzy reprezentantami środowisk naukowych oraz przedsiębiorcami i uczestnikami Targów.

Zgłoszenie udziału w sesji plakatowej do dnia 7 sierpnia 2020 r. Wszelkie informacje o sesji oraz dokumenty dostępne są na stronie uczelni. Portal Biotechnologia.pl patronuje tej sesji i serdecznie zaprasza do nadsyłania zgłoszeń.

 

KOMENTARZE
Newsletter