Szkolenie ONLINE (na żywo)
14 lipca
*warunkiem odbycia się webinaru jest zebranie odpowiedniej liczby uczestników
Jeżeli nie możesz wziąć udziału, daj nam znać odpowiednio wcześniej, zrozumiemy :)
Niedokonanie wpłaty nie jest dla nas jednoznaczne z rezygnacją :(
Szkolenie online (na żywo)
Termin: 14 lipca
Czas trwania: 10.00-14.00
Cena
750 zł netto/osoba
Cena dla firm: 1300 zł netto
✔ 1 rejestracja – dostęp dla dowolnej liczby osób
✔ W komentarzu napisz "Cena dla firm"
✔ Ty decydujesz, ile osób weźmie udział w szkoleniu – daj dostęp każdemu pracowikowi z osobna lub zgromadź wszystkie zainteresowane osoby w jednym miejscu
✔ *Ze względu na okres urlopowy, osoby zarejestrowane w opcji "cena dla firm" otrzymają 30-dniowy dostęp do nagrania
Cel szkolenia
Celem szkolenia jest zapoznanie się z fundamentalnymi i uniwersalnymi zasadami tworzenia receptur kosmetyków dla sektora SPA & WELLNESS. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się od czego należy rozpocząć projektowanie receptur tego typu kosmetyków i jak krok po kroku realizować etapy tworzenia formulacji. Omówione zostają również kluczowe zagadnienia z zakresu sensoryki i podstawowe formy fizykochemiczne właściwe dla kosmetyków SPA & WELLNESS. Ponadto wyjaśnione zostaną kluczowe metody weryfikacji stabilności zaprojektowanych receptur.
Uczestnicy
Szkolenie skierowane jest do technologów, pracowników działu rozwoju produktu, managerów produktów kosmetycznych, właścicieli marek kosmetycznych, specjalistów ds. marketingu, specjalistów z zakresu bezpieczeństwa produktów kosmetycznych, inwestorów oraz wszystkich chcących zapoznać się z podstawowymi zasadami recepturowania kosmetyków SPA & WELLNESS.
Agenda
1.Ogólne zasady recepturowania kosmetyków:
2. Znaczenie analizy sensorycznej i oceny organoleptycznej w procesie projektowania receptur kosmetyków SPA & WELLNESS:
3. Podstawowe formy fizykochemiczne kosmetyków SPA & WELLNESS:
3. Recepturowanie świec i olejków do masażu
4. Recepturowanie emulsji:
5. Recepturowanie masek i peelingów do twarzy:
6. Weryfikacja stabilności otrzymanych układów:
7. Dodatkowe pytania, podsumowanie, zakończenie szkolenia.
Prelegentka
mgr inż. Katarzyna Uzdrowska, Technolog Chemii (Politechnika Poznańska, Politechnika
Gdańska), specjalizujący się w dziedzinie projektowania receptur kosmetycznych w laboratorium oraz wytwarzania ich na skalę produkcyjną. Technolog Kosmetyczny z dorobkiem kilkuset wdrożonych do produkcji receptur nowych kosmetyków. Trener z zakresu chemii kosmetycznej oraz autor tekstów w literaturze branżowej. Pomysłodawca wielu nowatorskich rozwiązań technologicznych, głównie z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i myjącej (białej). Trycholog, absolwent studiów podyplomowych z
zakresu Technologii Produkcji Kosmetyków (WSIIZ) a także Chemii Kosmeceutycznej (UAM). Technolog posiadający również doświadczenie w recepturowaniu i wdrażaniu do produkcji kosmetyków kolorowych (upiększających), perfum, produktów do pielęgnacji zwierząt oraz artykułów chemii gospodarczej.
Informacje o Spotkaniu
ważne:
Każdy z uczestników proszony jest o podpisanie się imieniem i nazwiskiem (w celu weryfikacji)
–> instrukcja: https://support.zoom.us/hc/pl/articles/201363203-Dostosowywanie-profilu)*
lub
–> (już po kliknięciu w link i dołączeniu do spotkania): kliknięcie w zakładkę "Uczestnicy", następnie kliknięcie prawym przyciskiem myszy w swoją nazwę użytkownika i kliknięcie "zmień nazwę"*
*W przypadku gdy nie ma podanego imienia i nazwiska uczestnik w prywatnej wiadomości zostanie proszony o przedstawienie się :)
ważne:
Wypełnienie formularza rejestracyjnego jest jednoznaczne z zawarciem umowy i wyrażeniem chęci wzięcia udziału w spotkaniu i dokonania płatności. Niedokonanie wpłaty terminie wskazanym na FV proforma nie jest jednoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa w szkoleniu.
A po ludzku: Jeżeli nie możesz wziąć udziału w szkoleniu, daj znam znać odpowiednio wcześniej, zrozumiemy :)
KONTAKT
Kaja Bernasińska
e-mail: kaja.bernasinska@biotechnologia.pl