Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Kosmetologia

Packaging Innovations, FestiwalMarketingu.pl, FestiwalDruku.pl
Data rozpoczęcia:
2021-09-15
Data zakończenia:
2021-09-16
Organizator:
Targi w Krakowie, OOH magazine
Miejsce
Warszawa

Targi Packaging Innovations łączą siły z FestiwalemMarketingu.pl i FestiwalemDruku.pl

Targi w Krakowie – jeden z największych organizatorów targów w Polsce oraz OOH magazine – organizator FestiwalMarketingu.pl, największych targów branży reklamowo-poligraficznej zorganizowanych w II połowie 2020 r., lider w sektorze prasy branżowej poświęconej szeroko pojętej reklamie łączą siły, aby wspólnie przygotować największe w Polsce wydarzenie dla działów sprzedaży i marketingu. Współpraca dwóch dużych graczy na rynku eventowym zaowocuje połączeniem 13. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations z 13. edycją Targów Reklamy i Poligrafii FestiwalMarketingu.pl/FestiwalDruku.pl i towarzyszącymi mu wydarzeniami dodatkowymi. Imprezy odbędą się w dniach 15-16 września 2021 r. w EXPO XXI Warszawa.

Takiego wydarzenia jeszcze w Polsce nie było. Będzie to największy event, na którym spotkają się m.in. przedstawiciele reklamy z handlowcami, pracownikami działu zakupów i technologami. Udział w targach będzie fantastyczną okazją do przyjrzenia się całemu cyklowi życia produktu, od jego powstania, opakowania i wyboru środków komunikacji. Granica pomiędzy rolą sprzedawcy a marketingowca powoli się zaciera. Wynika to z wyzwań, przed którymi stoi branża. Rosnąca konkurencja, presja czasu, nowe kanały dotarcia – wszystko to sprawia, że nawet na moment nie można pozostać w tyle. Aktualnie handlowiec musi być skutecznym negocjatorem i posiadać szeroką wiedzę z zakresu Public Relations. Nadchodzące wydarzenia dadzą odpowiedź, jak skutecznie łączyć te role, jakich wyborów dokonywać, aby czerpać jak największe zyski? Tematami przewodnimi będzie ekologia oraz e-commerce.

Początkowo Targi Packaging Innovations planowane były na czerwiec. – Nie ukrywamy, że na decyzję o zmianie daty miały wpływ rozmowy z naszym Partnerem. Jak szybko się okazało, mamy podobne wizje rozwoju wydarzeń, których nadrzędnym celem jest odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Świat marketingu i sprzedaży jest ze sobą nierozerwalnie związany. To para idealna, która nie zawsze się zgadza, ale ostatecznie nie może bez siebie żyć. Z myślą o naszych wystawcach oraz gościach postanowiliśmy w tym roku połączyć oba wydarzenia, aby ułatwić firmom udział w spotkaniach branżowych. Synergia wydarzeń pozwoli na oszczędność czasu i pieniędzy – podkreśla Ewa Woch, Wiceprezes Targów w Krakowie. – Z targami Packaging Innovations współpracujemy od lat. Możliwość zorganizowania naszych wydarzeń w tym samym terminie daje szerokie możliwości dla poszukujących inspiracji ze świata marketingu, poligrafii i opakowań. Dużym atutem będzie nasze ubiegłoroczne doświadczenie w zakresie organizacji bezpiecznych targów – dodaje Robert Załupski, dyrektor generalny OOH magazine.

Newsletter