Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Kosmetologia

HPCI (Home and Personal Care Ingredients) Central and Eastern Europe
Data rozpoczęcia:
2021-09-22
Data zakończenia:
2021-09-23
Organizator:
Vincentz Network
Miejsce
Warszawa

 

Targi HPCI (Home and Personal Care Ingredients) Central and Eastern Europe odbywają się  od 2009 r. To czołowe targi branży zaopatrzenia przemysłu produkcji kosmetyków i chemii gospodarczej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. 

 

10. edycja HPCI CEE odbędzie się w dniach 22-23 września 2021 r. w nowej formule hybrydowej: targi stacjonarne w centrum EXPO XXI będą po raz pierwszy w pełni odwzorowane na platformie online. Ta nowoczesna i przyszłościowa formuła pozwoli na uczestnictwo w wydarzeniu wszystkim chętnym, niezależnie od możliwych ograniczeń w przemieszczaniu się czy związanych z tym kosztów.

 

HPCI CEE 2021 już po raz 10. będzie tradycyjnym miejscem spotkania branży kosmetycznej i chemii gospodarczej z regionu. Czołowi wystawcy z całego świata zaprezentują najnowsze rozwiązania ponad 200 producentów z ponad 30 krajów w dziedzinie surowców branży Personal Care i Home Care, recepturowania, laboratoriów badawczych, a także technologii testowo-pomiarowych, urządzeń, opakowań i innych elementów łańcucha produkcji. Dodatkową ofertę stanowi unikalny program edukacyjny, w tym sesja naukowa, seminaria techniczne, sesja posterowa oraz warsztaty Safety Assessors. Rejestracja jest bezpłatna.

 

Newsletter