Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

MEDmeetsTECH
Data rozpoczęcia:
2019-11-07
Data zakończenia:
2019-11-07
Organizator:
MEDmeetsTECH
Miejsce
Warszawa

Jak zdobyć rynek niemiecki i czy giełda to miejsce dla start-upów?

MEDmeetsTECH już 7 listopada w Warszawie!

 

7 listopada na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się IX edycja konferencji MEDmeetsTECH. Tematem przewodnim będą urządzenia medyczne i specyfika rynku niemieckiego. Wydarzenie gromadzi lekarzy, biznes i start-upy. Jest obowiązkową pozycją w kalendarzu osób zainteresowanych branżą med-tech w Polsce i na świecie.

– Razem z GPW w Warszawie zapraszamy na interesującą debatę. Poruszymy kwestie związane z obecnością start-upów medycznych na giełdzie. Odpowiemy też na kluczowe pytanie: czy jest to realna strategia zdobywania funduszy na rozwój przedsiębiorstwa? W panelu obok spółek giełdowych, pojawi się między innymi dr Radosław Sierpiński z Agencji Badań Medycznych oraz przedstawiciele start-upów – mówi Janusz Kowalski, jeden z organizatorów.

Na konferencji innowacyjne firmy, start-upy, naukowcy i lekarze znajdują przestrzeń do dyskusji i wymiany poglądów. Jak zapewniają sami uczestnicy poprzednich edycji, jest to świetne miejsce do rozwijania biznesu.

– Listopadowa edycja ma również przybliżyć specyfikę rynku niemieckiego. Na scenie poruszymy kwestie związane z efektywnymi strategiami wprowadzania produktów na rynek oraz różnicami kulturowymi w prowadzeniu biznesu w Polsce i Niemczech. Bardzo ciekawe case study wdrożenia swojego produktu przedstawi Rafał Samborski z Cardiomatics. Piotr Lesiak związany z Polsko-Niemiecką Izbą Handlową opowie o branży techniki medycznej w Niemczech, a także trendach i potencjale zbytu dla polskich firm – informuje Justyna Uman-Ntuk, organizatorka.

Na konferencji nie zabraknie także najciekawszych spółek technologicznych, dzielących się know-how. Mateusz Sagan, specjalizujący się w rozwijaniu start-upów biotechnologicznych, opowie o inPROBE i innowacyjnych metodach diagnostyki nowotworów.

Przez cały sierpień można zgłaszać start-upy do prezentacji swoich rozwiązań na scenie. Szczególnie zapraszamy firmy związane z urządzeniami medycznymi. Wybranych zostanie 6 najlepszych start-upów, a wszystkie zgłoszone zostaną dodane do bazy MEDmeetsTECH dostępnej na stronie internetowej organizatora.

Pełen program wydarzenia dostępy jest na www.medmeetstech.com.

Do końca sierpnia obowiązuje niższa opłata rejestracyjna.

Newsletter