Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

INSIDE TRENDS
Data rozpoczęcia:
2018-10-18
Data zakończenia:
2018-10-19
Organizator:
Business Insider Polska
Miejsce
Warszawa

Sztuczna inteligencja w służbie zdrowia

Technologie dla zdrowia wykorzystujące sztuczną inteligencję lub wirtualną rzeczywistość. To najnowsze i najciekawsze trendy w świecie medycyny. Ich twórcy będą gośćmi październikowej konferencji INSIDE TRENDS, która odbędzie się 18 i 19 października 2018 roku.

Jak nowe technologie i nadchodzące trendy zmienią świat medycyny oraz jak wpłyną na najbliższą przyszłość nauki? Już w październiku na te pytania odpowie m.in. Arkadiusz Hajduk, prezes MEDDO S.A., firmy oferującej technologię dla zdrowia z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Znani biznesmeni wystąpią na konferencji INSIDE TRENDS, którą w dniach 18 i 19 października 2018 roku w Centrum Praskim Koneser w Warszawie organizuje Business Insider Polska, portal należący do Grupy Onet-RAS Polska.

– To, co będziemy jeść, będzie produkowane przy ogromnym udziale technologii i danych, a diagnostyka medyczna, która jest aktualnie w okresie transformacji, będzie w większym stopniu wykorzystywać rozwiązania technologiczne. Leki, które zaczniemy przyjmować, będą jeszcze lepiej dostosowane do naszego genomu – mówi Jovan Protic, COO Grupy Onet-RAS Polska. – Zapraszamy do poznania nowych trendów bezpośrednio od ekspertów w tej dziedzinie. INSIDE TRENDS to konkretne i praktyczne rady, które można zastosować w 2-letniej lub 3-letniej perspektywie i które pomogą lepiej dostosować strategię na przyszłość – dodaje Protic.

Konferencja INSIDE TRENDS będzie podzielona na trzy strefy tematyczne: Life Science, Business 4.0 oraz FinTech. Podczas dwudniowej konferencji, w której weźmie udział 1000 osób ze świata nauki, medycyny, biznesu, mediów i marketingu, przewidziano wystąpienia, debaty oraz warsztaty z prelegentami. Swoją obecność potwierdzili m.in.

* Wojciech Radomski – CEO i założyciel firmy StethoMe™ – pierwszego na świecie elektronicznego stetoskopu służącego do kontroli układu oddechowego.

* Maciej Matt Szurek – współzałożyciel i CMO RemmedVR, firmy pracującej nad wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości w medycynie.

* Laurenti Arnault – CEO w WT Vox, spółce zajmującej się wspieraniem innowacji w modzie poprzez wykorzystanie technologii sztucznej inteligencji i wirtualnej rzeczywistości.

* Bartosz Borucki – związany z Interdyscyplinarnym Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego, który zajmuje się m.in. wspomaganiem radiologii, diagnostyką i chirurgią z wykorzystaniem modeli matematycznych, uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji i metod wizualnych.

* Edyta Kocyk – Bizneswoman Roku 2014 w dwóch kategoriach oraz współzałożycielka i CEO spółki technologicznej SiDLY.

 

O INSIDE TRENDS

INSIDE TRENDS to konferencja dotycząca przyszłości nauki, medycyny i biotechnologii w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Organizatorem wydarzenia jest Business Insider Polska, druga na świecie pod względem wielkości i zasięgu platforma z portfolio marki Business Insider. Więcej informacji na temat konferencji INSIDE TRENDS, programu i prelegentów:

https://insidetrends.businessinsider.com.pl/.

 

PATRONI KONFERENCJI

INN Poland, Brief.pl, Warsaw Business Journal, Biotechnologia.pl, Harvard Business Review, Focus, Nowy Przemysł, wnp.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, Wirtualnemedia.pl, PolishMarket.com.pl, THINKTANK Magazine, TOK FM.

 

PARTNERZY KONFERENCJI

Akademia Leona Koźmińskiego, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Fundacja Teraz Polska, IAB Polska, Izba Gospodarki Elektronicznej, MIT Enterprise Forum, LSE SU Polish Business Society.

 

Newsletter