Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

II Ogólnopolskie Sympozjum Biomedyczne Eskulap
Data rozpoczęcia:
2015-12-05
Data zakończenia:
2015-12-06
Organizator:
Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL
Miejsce
Lublin
Link do strony

II Ogólnopolskie Sympozjum Biomedyczne ESKULAP to kontynuacja zrealizowanego w grudniu 2014 roku unikalnego wydarzenia naukowego. Po otrzymaniu dużej liczby pozytywnych komentarzy organizatorzy postanowili podjąć trud organizacji kolejnej edycji. Tematyka wydarzenia dotyczy zagadnień z zakresu szeroko rozumianej branży medycznej i nauk pokrewnych. Komitet organizacyjny dysponujący bogatym doświadczeniem z zakresu organizacji wydarzeń, publikacji prac naukowych i popularyzacji nauki dołoży wszelkich starań, aby jakość wydarzenia i satysfakcja uczestników była jak najwyższa.

Do uczestnictwa w wydarzeniu zapraszamy studentów, doktorantów, młodych pracowników naukowych, którzy są zainteresowani prezentacją wyników swoich prac badawczych i przeglądowych w ramach prezentacji ustnej lub też w formie posteru. Zachęcamy również do uczestnictwa w przygotowaniu monografii wieloautorskiej (autorzy rozdziału otrzymają 4 pkt. MNiSW). Szczegóły na ten temat w zakładce publikacja.

W ramach II Ogólnopolskiego Sympozjum Biomedycznego „Eskulap” przygotowujemy dla Państwa panele dyskusyjne w ramach poniższych sekcji tematycznych (nazwy robocze):
- choroby nowotworowe;
- biocybernetyka w medycynie;
- choroby cywilizacyjne;
- inżynieria biomedyczna;
- innowacyjne metody leczenia (terapie genowe/komórki macierzyste);
- ekonomia i finanse projektów medycznych/placówek medycznych/firm branżowych.

Newsletter