Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

CEBioForum 2022
Data rozpoczęcia:
2022-05-25
Data zakończenia:
2022-05-26
Organizator:
CEBioForum
Miejsce
Warszawa

Przed nami jubileuszowa edycja CEBioForum

Targi biotechnologiczne CEBioForum to cieszące się dużą renomą wydarzenie branży biotech-pharm o randze międzynarodowej. Po dwóch latach przerwy CEBioForum wraca stacjonarnie do Polski, gdzie zbiorą się najwięksi eksperci z kraju i zagranicy. Na uczestników i wystawców czekają dwa dni wypełnione prezentacjami i spotkaniami oraz prestiżowe CEBioForum Awards. To jedyna w swoim rodzaju okazja na przedstawienie swoich dokonań oraz znalezienie partnerów biznesowych w branży.

W poprzednich latach wydarzenie odbywało się w znaczących miastach Europy Środkowej i Stanów Zjednoczonych, takich jak: Budapeszt (Węgry), Brno (Czechy), Łódź (Polska), Nowy Jork (USA). Tegoroczna jubileuszowa 20. edycja odbędzie się stacjonarnie w stolicy Polski – Warszawie – już 25-26 maja w Global Expo. Przez 20 lat tradycji targi CEBioForum zgromadziły ponad 100 wystawców i ok. 2000 uczestników. Mamy nadzieję, że rok 2022 przyniesie kolejne rekordy w liczbach, ale także zaowocuje nowymi kontraktami i współpracą międzynarodową na wiele lat.

– Początkowo (2000 r.) było to miejsce spotkań dla kilkunastu osób, które chciały rozwijać biotechnologię w Polsce, jednak z czasem przekształciło się w międzynarodowe targi. Celem BioForum jest wspieranie budowania innowacyjnych firm w branży LifeScience na podstawie ich projektów – mówi Martyna Ciszak, koordynator BioForum dla Konsultacji Bio-Tech. Uczestnicy CEBioForum podkreślają szczególną wartość spotkań na żywo i możliwość wymiany doświadczeń na poziomie międzynarodowym. 

Maciej Sadowski, Co-Founder i CEO StartUp Hub Poland dodaje: – Bio-Tech Consulting i StartUp Hub Poland zaczynają dużo mocniej i intensywniej (2016 r.) pracować nad tym, żeby to Polska w regionie całej Europy Środkowo-Wschodniej była miejscem centralnym spotkań, gdzie projekty start-upowe i akademickie mogą się poznać i jako masa krytyczna tych projektów pozyskać bardzo duże dofinansowania: i publiczne, i prywatne, i polskie, i zagraniczne.

W planach CEBioForum 2022 znajdują się przede wszystkim spotkania B2B, ale także szeroki wachlarz tematów poruszanych podczas paneli dyskusyjnych i prezentacje firm biotechnologicznych (BioTechPitch). Szczególnie inspirująco zapowiadają się spotkania z największymi ekspertami i liderami branży medycznej, biotechnologicznej, rolniczej i technologicznej. Organizatorzy kierują swoje zaproszenie w szczególności do inwestorów, firm, instytucji samorządowych, start-upów oraz naukowców zainteresowanych współpracą z biznesem.

Ważnym punktem targów jest rozdanie prestiżowych nagród CEBioForum Awards dla sektora LifeScience. Wyróżnione zostaną firmy i osoby związane z tą branżą. Nagrody przyznane zostaną w siedmiu kategoriach przez kapitułę konkursową, w której skład wchodzi sześciu członków związanych z branżą. Rejestracja zgłoszeń do nagród w poszczególnych kategoriach została otwarta 15 marca i potrwa do 15 kwietnia br. 

Targi biotechnologiczne CEBioForum łączą inwestorów i przedsiębiorców, ludzi nauki i biznesu, dlatego to unikatowe wydarzenie, które każdy z branży LifeScience powinien wpisać do swojego kalendarza. Dołącz do uczestników CEBioForum już dziś!

Newsletter