Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Rozpocznij sezon spotkań biznesowych na Międzynarodowych Targach Żywności i Napojów WorldFood Poland
Redakcja portalu, 02.04.2022 , Tagi: targi, worldfood
Rozpocznij sezon spotkań biznesowych na Międzynarodowych Targach Żywności i Napojów WorldFo

Już po raz ósmy organizowane są największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej Targi Żywności i Napojów – WorldFood Poland, które odbędą się w dniach 5-7 kwietnia 2022 r. w Expo XXI w Warszawie. Organizatorzy i wystawcy, biorący udział w imprezie, cieszą się, że po dwóch latach przerwy spowodowanej restrykcjami związanymi z pandemią koronawirusa wydarzenie wraca do formy stacjonarnej.

 

 

Bezpośrednie spotkania handlowe pozwalają na integrację wystawców oraz odwiedzających, co zawsze było główną ideą targów. Zeszłoroczna edycja online okazała się sukcesem i pokazała, że razem można pokonać wszelkie przeciwności losu oraz niesprzyjające okoliczności, a w zgranym zespole tkwi siła. To właśnie dzięki niej, pomimo trwającej epidemii, organizatorom udało się stworzyć warunki do nawiązania kontaktów handlowych.

Rok 2022 jest nowym otwarciem dla branży spożywczej – wszyscy wracają bogatsi o nowe doświadczenia i gotowi na spotkania z przedstawicielami handlu, managerami, dyrektorami sprzedaży i ekspertami rynku. Wydarzenie po raz kolejny zostało objęte patronatem honorowym Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także licznymi patronatami mediów ogólnopolskich, branżowych oraz wiodących instytucji, w tym patronatem portalu Biotechnologia.pl.

 

Poznajmy się

Nie bez powodu mówi się, że życie jest po to, aby rozmawiać. Wymiana doświadczeń to klucz do rozpoczęcia owocnej współpracy. Spotkanie twarzą w twarz przenosi konwersacje na inny, wyższy poziom. Targi WorldFood Poland to nie tylko przestrzeń do rozmowy, lecz także kreowania wizerunku własnej marki, promocji produktów, pozyskiwania kontrahentów i poznawania najnowszych rozwiązań w sektorze spożywczym.

Targi WorldFood Poland to przede wszystkim wydarzenie, podczas którego rodzą się nowe relacje biznesowe. Hale, w których prezentowane będą stoiska polskich i zagranicznych firm, pawilony narodowe m.in. Sri Lanki, Tajlandii, Grecji, Korei i Ukrainy oraz kluczowego partnera targów – pawilon Bellavita i Iberica z włoskimi i hiszpańskimi produktami – to miejsca degustacji wyrobów spożywczych o różnych i ciekawych smakach. Będzie można zapoznać się z licznymi produktami z takich kategorii jak: produkty spożywcze i napoje, wyroby cukiernicze i piekarnictwo, alkohole, napoje bezalkoholowe, nabiał, produkty organiczne, ekologiczne, naturalne i tradycyjne, żywność funkcjonalna, ryby i owoce morza, owoce i warzywa, mięso i drób, kawa i herbata, mrożonki, a także surowce i dodatki do produkcji żywności i napojów oraz usługi i technologia dla przemysłu spożywczego.

Przygotowany został także bogaty program konferencyjny dla wszystkich tych, którzy cenią sobie zdobywanie wiedzy i nieustanny rozwój, a w nim m.in.:

- o czynnikach kształtujących obecnie sytuację w branży rolno-spożywczej w Polsce;

- jak zapewnić bezpieczeństwo żywnościowe;

- o kulturze bezpieczeństwa żywności;

- o ochronie swojej własności intelektualnej na rynku spożywczym;

- jaka przyszłość czeka branżę spożywczą;

- jakie są szanse na rynku e-commerce dla marek spożywczych;

- o rozwoju systemu żywności funkcjonalnej i dietetyki spersonalizowanej w Polsce;

- jakie są trendy konsumenckie w 2022 r.;

- jak wyglądał polski rynek żywności ekologicznej w 2021 r. i jakie ma perspektwy;

- jakie są kluczowe regulacje prawne dotyczące żywności i suplementów diety.

 

Idzie nowe

Agnieszka Szpaderska, dyrektor Targów WorldFood Poland, zapowiada nowości, które pojawią się na targach i których nie można przeoczyć: – Zachęcam do odwiedzenia stoisk naszych wystawców, gdzie będzie wiele nowych i innowacyjnych produktów, często jeszcze nieobecnych na polskim rynku, takich jak: mleko wielbłądzie, chipsy z dorsza czy rum prosto z Kuby. Pierwszego dnia targów, tj. 5 kwietnia o godz. 17.00, zostanie także rozstrzygnięty Konkurs o Złoty Medal oraz wręczenie nagród zwycięzcom, dlatego tym bardziej zachęcam do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu, aby na żywo poznać produkty zmieniające branżę spożywczą.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i działasz w sektorze spożywczym, odwiedź nas już 5 kwietnia br. w hali EXPO XXI Warszawa. 

Wymagana rejestracja onlineWięcej informacji

KOMENTARZE
news

<Wrzesień 2023>

pnwtśrczptsbnd
30
1
2
3
5
7
8
9
10
11
13
V Kongres BIO
2023-09-13 do 2023-09-16
14
15
16
17
18
21
22
23
24
29
Małopolska Noc Naukowców
2023-09-29 do 2023-09-29
30
1
Newsletter