Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Selvita z czterema nagrodami w konkursie Giełdowa Spółka Roku Pulsu Biznesu
Selvita z czterema nagrodami w konkursie Giełdowa Spółka Roku Pulsu Biznesu
Selvita została nagrodzona w czterech kategoriach tegorocznej edycji konkursu Giełdowa Spółka Roku organizowanego przez największy biznesowy dziennik w Polsce – Puls Biznesu. W głównej kategorii firma uplasowała się na drugiej pozycji. W kategorii „Innowacyjność” krakowska spółka zdobyła pierwsze miejsce. Na podium stanęła również w kategoriach „Perspektywy rozwoju” oraz „Relacje inwestorskie”, uzyskując odpowiednio drugą i trzecią lokatę.

 

 

W rankingu uwzględnionych zostało ponad 140 spółek z najważniejszych indeksów warszawskiej giełdy. Niemal 100 profesjonalistów – analityków, maklerów i zarządzających – anonimowo oceniło wybrane firmy w pięciu kategoriach: kompetencje zarządu, relacje z inwestorami, sukces w 2018 r., perspektywy rozwoju oraz innowacyjność produktów i usług.

– Wyniki tegorocznej edycji konkursu są dla nas istotnym wyróżnieniem. Wskazują one, że polski rynek kapitałowy wierzy, że najlepsze dopiero przed nami. Jednocześnie świadczą one o dużej rozpoznawalności naszej firmy – firmy niedużej w porównaniu do wielu innych spółek ujętych w rankingu. Będziemy pracowali nad tym, by w kolejnych edycjach walczyć o jeszcze wyższe lokaty – mówi Paweł Przewięźlikowski, współzałożyciel, istotny akcjonariusz i prezes zarządu Selvita S.A.

Więcej informacji nt. konkursu oraz zapis wideo gali dostępne są pod tym adresem.

KOMENTARZE
Newsletter