Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
MYCAP® CCX prawdziwie przełomowa technologia, rewolucja w hodowli komórkowej
MYCAP® CCX prawdziwie przełomowa technologia, rewolucja w hodowli komórkowej
Klienci Sartorius opisali MYCAP® CCX jako prawdziwie przełomową technologię. MYCAP® CCX może zrewolucjonizować pierwsze kroki w każdej hodowli komórkowej. Ogranicza ryzyko zanieczyszczenia u źródła, eliminuje odpady materiału i upraszcza operacje. MYCAP® CCX wspomaga wymianę gazów w celu wzrostu komórek i posiada wbudowane przewody do aseptycznych przepływów płynów. Teraz, po raz pierwszy, klienci mogą wykonywać pasażowanie komórek poza komorą laminarną. Każda hodowla komórek wymaga procesu ekspansji komórek i może używać MYCAP® CCX.

 

Dostosowane zarówno do szklanych, jak i typowych plastikowych butelek, probówek wirówkowych oraz innego typu pojemników laboratoryjnych. Uniwersalne silikonowe uszczelnienie zapewnia spójność pomiędzy etapem rozwoju produktu i procesem produkcji. Wysokowydajne zamknięcie zachowuje sterylność procesów. W pełni konfigurowalne, zaspokajają różne wymagania procesowe. Gotowe do użycia i jednorazowe, zapobiegają kontaminacjom.

Gama produktów MYCAP ® Bottle Closure
Zamknięcia MYCAP® są jednoczęściowymi, gotowymi do użycia i jednorazowymi urządzeniami do sterylnego transferu płynów. Zapewniają szeroki wybór z oferty zaprojektowanej do typowych zastosowań, a także umożliwiają swobodę wyboru dostosowanego do stale rozszerzającej się oferty butelek i pojemników plastikowych, tak aby dopasować się do specyfiki konkretnej aplikacji.
Godne uwagi jest to, że mocna, utwardzana platyną silikonowa uszczelka nie zmienia się w zależności od projektu i konstrukcji, zachowując szeroki zakres możliwości. MYCAP® to pierwszy prawdziwie uniwersalny system zamykania.MYCAP® rozszerza możliwości, usuwa niepewność i ułatwia walidację.

 

    

 

Pracuj poza komorą laminarną
Zintegrowane z nakrętką sterylne rurki umożliwiają aseptyczne przeniesienie komórek z kolby do kolby, zapobiegając zanieczyszczeniu podczas każdego kolejnego pasażu komórek. Napełnianie mediów, inokulacja, pobieranie próbek i przenoszenie z kolb przeprowadza się na zewnątrz komory laminarnej lub szafy bezpieczeństwa biologicznego.

Uzyskaj dynamiczny wzrost komórek
Specjalnie zaprojektowany wkład z kartridżem wymiany gazowej, składającym się z dwóch optymalnie ułożonych filtrów 0,2 μm, ma dużą powierzchnię filtracji oraz szeroki otwór wspierający pasywną wymianę gazową i tym samym dynamiczny wzrost komórek w inkubatorze.

Uniknij skażeń i popraw ergonomię
Wyeliminowanie pracy w komorze laminarnej oznacza niższe koszty operacyjne i usprawnienie pracy. Brak ryzyka zanieczyszczenia oznacza, że można usunąć kolby zapasowe i zbędne pasaże. Używając MYCAP® CCX, nigdy nie musisz otwierać kolby, ani wymieniać nakrętki.

MYCAP ® CCX – wykorzystaj jego unikalne funkcje do optymalizacji procesu!

 

 

 

KOMENTARZE
news

<Sierpień 2020>

pnwtśrczptsbnd
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Newsletter