Transpharmation Poland Sp. z o.o. w Olsztynie poszukuje pracownika na stanowisko Pracownika Technicznego – neurofarmakologia in vivo

For show action transpharmation logo 2
Termin ważności:
2024-10-28 - 2024-11-18
Województwo / region:
warmińsko-mazurskie
Firma:
Transpharmation Poland Sp. z o.o.

Transpharmation Polska z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Pracownika Technicznego - neurofarmakologia in vivo

Transpharmation Poland to Polski oddział Transpharmation Ltd. (www.transpharmation.co.uk), szybko rozwijającej się CRO (Contract Reasearch Organization), rozpoznawalnej przez firmy farmaceutyczne i biotechnologiczne na całym świecie, między innymi za nowatorskie podejście do badań przedklinicznych. Obecnie poszukujemy zmotywowanego Pracownika Technicznego z doświadczeniem w pracy ze zwierzętami laboratoryjnymi, aby dołączył do naszego powiększającego się zespołu w polskiej placówce w Olsztynie.

Zadania:

  • Pomoc przy trwających procedurach badawczych z wykorzystaniem zwierząt laboratoryjnych
  • Nadzór nad stanem zdrowia i dobrostanem zwierząt
  • Zapewnienie codziennej opieki nad zwierzętami laboratoryjnymi w tym karmienie, podawanie leków, sprzątanie, przyjmowanie transportu
  • Wykonywanie rutynowych oraz specjalistycznych zadań związanych z postępowaniem ze zwierzętami,
  • Postępowanie zgodnie ze standardowymi procedurami operacyjnymi (SOP) i GLP

  • Wymagania:
  • Tytuł licencjata lub magistra z biologii, biotechnologii, bioinżynierii, zootechniki lub innej dyscypliny pokrewnej
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, skrupulatność
  • Podstawowa znajomość jęz. angielskiego
  • Ukończone kursy PoILASA uprawniające do pracy ze zwierzętami laboratoryjnymi
  • Doświadczenie w pracy ze zwierzętami laboratoryjnymi, mile widziane doświadczenie badawcze w zakresie procedur behawioralnych

  • Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w gronie doświadczonych specjalistów
  • Międzynarodową atmosferę
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej POLMED
  • Pakiet Fit profit
  • System bonusowy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

Zgłoszenia należy przesłać wraz z listem motywacyjnym (maksymalnie 2 strony), CV i informacjami kontaktowymi do przynajmniej jednej osoby w celu wystawienia referencji, do Dr Ewy Sokołowskiej (ewa.sokolowska@transpharmation.com) do poniedziałku 18 listopada 2024r. W tytule e-maila należy wpisać: "Pracownik Techniczny Neurofarmakologia in vivo".

Transpharmation zastrzega sobie prawo do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną tylko wybranych

kandydatów.

Prosimy o dołączenie następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Transpharmation Poland Sp. z o.o., ul. Oczapowskiego 13 blok 105D, 10-719 Olsztyn, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.” Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej przez Transpharmation Poland Sp. z o.o..

Dane do kontaktu
news

<Luty 2025>

pnwtśrczptsbnd
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16