Specjalista ds. opieki nad zwierzętami (Opiekuna Zwierząt)

For show action iimcb cmyk
Termin ważności:
2024-04-30 - 2024-05-31

Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie poszukuje

Specjalisty ds. opieki nad zwierzętami (Opiekuna Zwierząt)

Pracownia Hodowli Gryzoni https://rf.iimcb.gov.pl/ w Międzynarodowym Instytucie Biologii Molekularnej i Komórkowej (MIBMiK) w Warszawie poszukuje Opiekuna Zwierząt.

Oferujemy pracę w nowotworzącej się zwierzętarni, która w najbliższych latach będzie się dynamicznie rozwijać. Naszym zobowiązaniem jest zapewnienie najwyższych standardów humanitarnej opieki nad zwierzętami, wykorzystywanymi w badaniach naukowych. Wierzymy, że kluczem realizacji celów jest zespół ludzi pracujący na co dzień w zwierzętarni, posiadających odpowiednie kwalifikacje i cechy charakteru, dlatego też naszym wyznacznikiem jest inwestowanie w pracownika.

Opis stanowiska pracy:

  • Sprawowanie opieki nad gryzoniami w Pracowni Hodowli Gryzoni (ocena stanu zdrowia i kondycji zwierząt oraz zachowania ich dobrostanu)
  • Prowadzenie pracy hodowlanej w porozumieniu z badaczem
  • Prowadzenie ewidencji zwierząt w pracowni oraz przygotowywanie zestawień celem corocznego raportowania
  • Mycie, sterylizowanie i wymiana klatek bytowych
  • Dbanie o czystość, w tym odkażanie powierzchni użytkowych pomieszczenia hodowlanego
  • Codzienna kontrola dobrostanu – dyżury weekendowe, świąteczne

Wymagania:

  • Tytuł zawodowy licencjata lub równoważny z zootechniki lub innej dziedziny nauk przyrodniczych
  • Doświadczenie w hodowli myszy, w tym zwierząt modyfikowanych genetycznie
  • Certyfikat ukończenia szkolenia PolLASA lub innych autoryzowanych szkoleń będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy w sterylnych warunkach, zwłaszcza z systemami IVC
  • Praktyczne doświadczenie w korzystaniu z systemów monitorowania zwierząt będzie dodatkowym atutem.
  • Otwarty stosunek do współpracowników
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu i wysokie zdolności organizacyjne
  • Zaangażowanie, rzetelność, dokładność i terminowość w realizacji zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie: 6400 brutto – 6800 brutto w zależności od posiadanego doświadczenia.
  • Trzyskładnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze + dodatek motywacyjny
    + dodatek stażowy (w zależności od posiadanego stażu pracy).
  • Możliwość ustalenia indywidualnego/ruchomego rozkładu czasu pracy (rozpoczęcie pracy między 7.00 a 10.00).
  • Wymiar urlopu: 20/26 dni wynikające z Kodeksu pracy oraz dodatkowy urlop płatny począwszy od 2 roku zatrudnienia.
  • 13 pensję.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.
  • Współfinansowane prywatne ubezpieczenie medyczne.
  • Pracę w przyjaznym środowisku w czołowej instytucji badawczej w Polsce.

Jak aplikować:

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@iimcb.gov.pl
  • W temacie aplikacji należy wpisać „Opiekun zwierząt oraz swoje imię i nazwisko”.
  • Aplikacja musi zawierać CV wraz z kontaktem telefonicznym do osoby mogącej udzielić referencji.
  • Aplikacja musi zawierać następujące oświadczenie: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej  i Komórkowej w Warszawie, ul. Księcia Trojdena 4, 02-109 Warszawa, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji.” Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie. Pełna informacja dostępna jest pod linkiem: https://bit.ly/3ObTUdJ

Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 31 maja 2024 r.

Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. Konkurs może zostać przedłużony do czasu znalezienia kandydatki lub kandydata, który spełni wszystkie wymagania konkursu.