Przedstawiciel Naukowy

For show action logo genotic
Termin ważności:
2024-09-20 - 2024-10-20
Województwo / region:
Firma:
Genotic

Lokalizacja: Warszawa Włochy
Firma: Genotic
Stanowisko: Przedstawiciel Naukowy

O firmie:

Genotic to dynamicznie rozwijający się startup biotechnologiczny, który specjalizuje się w opracowaniu i produkcji białek, w tym przeciwciał. Obecnie szukamy osoby, na stanowisko przedstawiciela naukowego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie istniejących i potencjalnych klientów w zakresie rozwiązań naukowo-technicznych oraz aktywną promocję i sprzedaż naszych produktów. Kluczowym zadaniem będzie budowanie relacji z klientami, dostarczanie im doradztwa naukowego oraz pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań.

Twoje zadania:

  • Merytoryczne wsparcie klientów: Doradztwo naukowe i techniczne oraz odpowiadanie na pytania związane z oferowanymi produktami
  • Aktywna sprzedaż: Promocja i sprzedaż produktów biotechnologicznych na terenie Polski
  • Pozyskiwanie nowych klientów: Nawiązywanie nowych kontaktów oraz dbanie o długoterminowe relacje z obecnymi klientami
  • Prezentacje i szkolenia: Organizowanie szkoleń i prezentacji produktowych oraz uczestnictwo w konferencjach i targach
  • Wsparcie działań handlowych: Współpraca z zespołem handlowym przy promowaniu produktów oraz analizowanie potrzeb rynku
  • Raportowanie: Regularne raportowanie działań sprzedażowych i analiza potrzeb klientów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu biologii, biotechnologii, chemii lub pokrewnych – warunek konieczny
  • Znajomość technik stosowanych w badaniach naukowych, takich jak Western Blot, PCR, IHC, IF, RT-qPCR, sekwencjonowanie, cytometria przepływowa
  • Znajomość rynku odczynników laboratoryjnych (mile widziane)
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Umiejętność organizowania własnej pracy oraz wysoka samodzielność
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i łatwość w budowaniu relacji z klientami
  • Rzetelność, uczciwość, wysoki poziom etyki zawodowej i kultury osobistej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie biotechnologicznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy w branży biotechnologicznej
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz elastyczny czas pracy

Jak aplikować:

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta i chcesz wspierać nasz rozwój, wyślij swoje CV na adres: akibart@genotic.com

Dane do kontaktu
news

<Wrzesień 2024>

pnwtśrczptsbnd
29
Webinar | Podstawy perfumerii
2024-08-29 do 2024-08-29
31
1
2
7
8
9
10
12
13
14
15
17
Care 360° Sustainability Days
2024-09-17 do 2024-09-19
18
21
22
24