Główny specjalista ds. kontrolingu

For show action iimcb cmyk
Termin ważności:
2024-08-12 - 2024-08-25

Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie poszukuje
Głównego specjalisty ds. kontrolingu

Opis stanowiska pracy:

  • Udział w opracowywaniu budżetu głównego Instytutu, budżetów dla poszczególnych komórek organizacyjnych, projektów i kosztów ogólnych Instytutu.
  • Bieżące monitorowanie wykonania finansowego budżetów, analiza i opis odchyleń.
  • Przygotowywanie cyklicznych (miesięcznych, kwartalnych, półrocznych) i końcowych (rocznych, wieloletnich) sprawozdań i informacji o realizacji budżetów.
  • Przygotowywanie doraźnych raportów o wynikach działalności Instytutu i realizacji budżetów.
  • Monitorowanie i analiza wykonania planów rocznych Instytutu w tym, rachunku wyników, bilansu oraz analiza wskaźnikowa.
  • Udział w przygotowaniu sprawozdań z działalności Instytutu.
  • Tworzenie raportów i analiz na potrzeby analizy kosztów (w różnych układach i klasyfikacjach kosztów), we współpracy z działem księgowości.
  • Udział przy realizowanych projektach w obszarze dotyczącym zagadnień z obszaru finansowego.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i narzędzi controllingowych w celu optymalizacji i automatyzacji procesów.
  • Formułowanie rekomendacji dotyczących optymalizacji działania obszaru finansów Instytutu.
  • Udział w opracowywaniu wewnętrznych regulaminów i procedur z zakresu działu kontrolingu
    i finansów.
  • Wsparcie w zakresie implementacji i rozwoju narzędzi controllingowych oraz optymalizacji procesów i procedur wewnątrz organizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia (finanse/rachunkowość),
umiejętność sporządzania raportów i analiz.
  • Doświadczenie w obszarze controllingu (planowanie finansowe, budżetowanie, sprawozdawczość, analiza kosztów),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint).
  • Znajomość modułów FK w jednym z systemów klasy ERP.
  • Znajomość aplikacji klasy business intelligence.
  • Doskonała znajomość zagadnień finansowych i ekonomicznych,
wiedza w zakresie  funkcjonowania jednostek naukowych pod względem prawnym.
  • Atutem będzie doświadczenie w jednostkach sektora finansów publicznych.
  • Wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne, samodzielność w pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole i chęć dzielenia się wiedzą.
  • Wysokie umiejętności planowania i zdolności organizacyjne.
  • Terminowość i dokładność, wnikliwość i dociekliwość.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 10 000 brutto – 12 000 brutto w zależności od posiadanego doświadczenia.
  • Trzyskładnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze + dodatek motywacyjny + dodatek  stażowy (w zależności od posiadanego stażu pracy).
  • Możliwość pracy hybrydowej (do 50% czasu pracy zdalnej).
  • Możliwość ustalenia indywidualnego/ruchomego rozkładu czasu pracy (rozpoczęcie pracy między 7.00 a 10.00).
  • Wymiar urlopu: 20/26 dni wynikające z Kodeksu pracy oraz dodatkowy urlop płatny począwszy od 2 roku zatrudnienia.
  • 13 pensję.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.
  • Współfinansowane prywatne ubezpieczenie medyczne.
  • Pracę w przyjaznym środowisku w czołowej instytucji badawczej w Polsce.

Jak aplikować:

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@iimcb.gov.pl
  • W temacie aplikacji należy wpisać „Główny specjalista ds. kontrolingu oraz swoje imię i nazwisko”.
  • Aplikacja musi zawierać CV wraz z kontaktem telefonicznym do osoby mogącej udzielić referencji.
  • Aplikacja musi zawierać następujące oświadczenie: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej  i Komórkowej w Warszawie, ul. Księcia Trojdena 4, 02-109 Warszawa, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji.” Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie. Pełna informacja dostępna jest pod linkiem: https://bit.ly/3ObTUdJ

Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 25 sierpnia 2024 r.

Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.
Konkurs może zostać przedłużony do czasu znalezienia kandydatki lub kandydata, który spełni wszystkie wymagania konkursu.

Dane do kontaktu
news

<Grudzień 2024>

pnwtśrczptsbnd
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15