Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Zemits Coolrestore – niezastąpione urządzenie z wykorzystaniem technologii krioterapii
Zemits Coolrestore – niezastąpione urządzenie z wykorzystaniem technologii krioterapii

Krioterapia w kosmetologii stała się popularnym zabiegiem wśród klientów. Dlaczego tak chętnie decydują się oni na tę procedurę? Oto podstawowe powody, które przekonują do korzystania z krioterapii.

 

 

 

Klienci uwielbiają ten zabieg ze względu na jego działanie ujędrniające i modelujące. Zimne temperatury pomagają zmniejszyć obrzęki, poprawić krążenie krwi oraz zwiększyć elastyczność skóry, co w znacznym stopniu udoskonala jej wygląd. Dodatkowo krioterapia wspomaga zwęzić ujścia gruczołów łojowych, zmniejszyć ilość wydzielanego sebum oraz zminimalizować rumień na twarzy, co sprawia, że skóra staje się bardziej oczyszczona i promienna. Klienci decydują się na krioterapię także ze względu na jej relaksacyjne właściwości. Zimne temperatury działają kojąco na skórę, pomagając pozbyć się stresu i napięcia, co sprawia, że klienci wychodzą z gabinetu kosmetycznego odprężeni i wypoczęci. W procedurach zabiegowych na ciało technologia krioterapii wpływa korzystnie na usunięcie komórek tłuszczowych ze względu na ich niską tolerancję na zimno. Dochodzi wówczas do apoptozy komórek tłuszczowych, gdzie następnie są one pochłaniane przez fagocyty i metabolizowane.

Takie efekty zabiegowe możesz osiągnąć, korzystając z urządzenia Zemits Coolrestore. Jest to aparat kosmetologiczny do profesjonalnego użytku z technologią krioterapii. Urządzenie posiada dwie głowice o różnych średnicach – do ciała i twarzy, dzięki którym dokładnie możesz opracować dowolną partię zabiegową. System SMART w Zemits Coolrestore pozwala na wybór odpowiedniego programu zabiegowego w zależności od potrzeb terapeutycznych Twoich klientów. W urządzeniu wbudowanych jest 7 planów do wykonania procedury:

* liftingu skóry wokół oczu,

* odmłodzenia skóry na twarzy,

* wymodelowania owalu twarzy,

* wyszczuplenia drugiego podbródka,

* ujędrnienia skóry na szyi,

* modelowania sylwetki,

* rewitalizacji skóry na dłoniach.

Na urządzeniu Zemits Coolrestore każdy program zabiegowy automatycznie wskazuje głowicę, na której mamy pracować, są też trzy stałe wartości temperatur do wyboru: gentle, moderate, strong. Gentle obniża temperaturę głowicy do ok. -4oC, moderate ok. -7oC, natomiast strong – jako najmocniejsza wartość – ok -10oC. Procedura krioterapii może być traktowana zarówno jako zabieg bankietowy, jak i terapeutyczny. Ich ilość – w zależności od opracowywanego obszaru – zmienia się. Na twarzy rekomenduje się wykonanie ok. 6-8 zabiegów, natomiast na ciele – do ok. 12 zabiegów w częstotliwości dwóch na tydzień. Wszystko zależy od poziomu wyjściowego skóry.

Urządzenia Zemits Coolrestore

eśli chcesz zadbać o swoją skórę i ciało swoich klientów, koniecznie wypróbuj krioterapię! Jeżeli chciałbyś wypróbować działanie urządzenia Zemits Coolrestore i uzyskać więcej informacji na jego temat, zapraszamy do naszego biura na darmowy pokaz. Urządzenie ma wygodny interfejs, proste sterowanie i stylowy design, który będzie ozdobą każdego gabinetu kosmetycznego. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę zemits.pl.

Zemits

Źródła

Fot. Zemits

KOMENTARZE
news

<Czerwiec 2024>

pnwtśrczptsbnd
30
31
2
3
4
8
9
10
12
14
15
16
19
PCI Days
2024-06-19 do 2024-06-20
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
Newsletter