Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
39. Kongres i Targi LNE – profesjonalne oblicze branży beauty!
Redakcja _, 26.01.2019 , Tagi: beauty, lne
39. Kongres i Targi LNE – profesjonalne oblicze branży beauty!
Już 30-31 marca 2019 r. w Expo Kraków odbędzie się 39. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. To kultowe już wydarzenie w branży beauty z każdą edycją dynamicznie się rozwija, by zaspokoić oczekiwania wymagających profesjonalistów.

 

 

 

Dziś branża beauty stoi w obliczu nowych wyzwań i rozwija się dynamicznie w wielu równoległych kierunkach, a jednocześnie profesjonaliści są żądni wyspecjalizowanej i pogłębionej wiedzy. Co na to LNE? Staramy się nadążać za tymi oczekiwaniami, ba – nawet o krok je wyprzedzać! Wiosenna edycja wydarzenia niesie ze sobą powiew świeżości – pojawi się wiele nowości w formule i programie imprezy. Jedno pozostaje niezmienne – Kongresy i Targi LNE są wydarzeniem obowiązkowym dla profesjonalistów branży beauty poszukujących eksperckiej wiedzy na najwyższym poziomie:

 

Podczas 39. Kongresu i Targów LNE odbędą się następujące sesje edukacyjne: 

> Główna (kosmetologia & healthy aging);

> NOWOŚĆ: sesja MEDICAL BEAUTY (ograniczona liczba karnetów z dostępem do sesji – 300 miejsc);

> Biznes i komunikacja;

> Masaż;

> Makijaż Permanentny;

> Nails;

> Make-Up;

> Kosmetologia w praktyce – pokazy firmowe.

 

NOWOŚĆ: Workshopy – 100% praktyki

Jedną z nowości 39. Kongresu i Targów LNE są praktyczne workshopy w kameralnych grupach. Co wyróżnia te warsztaty? 100% praktyki, międzynarodowi eksperci i unikalna formuła „jak ja to robię?” 

Zakres tematyczny: BIZNES – SOCIAL MEDIA – MASAŻ – MAKE-UP – KOSMETOLOGIA – TRYCHOLOGIA – NAILS.

 

OTWARTA SCENA NAILS i MAKE-UP

Podczas 39. Kongresu i Targów LNE powstanie nowa, otwarta scena pokazowa, na której odbędą się pokazy w sesjach NAILS (sobota) i MAKE-UP (niedziela). Dostęp do sesji Nails i Make-up zapewnia zarówno karnet, jak i bilet.
 

Rejestracja na 39. Kongres i Targi LNE rusza już 26 stycznia 2019. Szczegóły programu i zakup biletów/karnetów na www.lne.pl i www.kongres.lne.pl.

KOMENTARZE
Newsletter