Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Kosmetologia

I Targi Praktyk i Staży
Data rozpoczęcia:
2022-10-21
Data zakończenia:
2022-10-21
Organizator:
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia
Miejsce
Warszawa
Link do strony

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w kolejnej inicjatywie Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia, która ma na celu przybliżenie realiów świata biznesu i kształcenia na uczelni. Dla obopólnej korzyści naszych studentów i kandydatów oraz współpracujących z WSIiZ firm i instytucji z otoczenia społeczno-gospodarczego postanowiliśmy zorganizować I Targi Praktyk i Staży. Jest to prawdopodobnie pierwsze na terenie Mazowsza przedsięwzięcie o takim charakterze. Wydarzenie będzie miało miejsce na kampusie 2. WSIiZ, na Alejach Jerozolimskich nr 195 A w dniu 21 października 2022 r. w godzinach 10.00-15.00.

Formuła imprezy targowej pozwoli na bezpośredni kontakt osób, które poszukują możliwości odbycia obowiązkowych praktyk lub będą chciały rozpocząć swoją karierę zawodową od stażu z instytucjami, które oferują taką możliwość, a w przyszłości – z dużym prawdopodobieństwem zapewnią stanowiska pracy profesjonalistom legitymującym się dyplomem WSIiZ. W celu poruszenia jak najszerszego spektrum tematów związanych z problematyką praktyk, ale też ogólnie poszukiwania pracy, podzieliliśmy wydarzenie na dwie zasadnicze aktywności:

a) warsztaty, podczas których nasi prelegenci przekażą wiedzę o skutecznej komunikacji podczas rozmów z potencjalnym pracodawcą oraz jak przygotować aplikację, aby zwiększyć szanse na otrzymanie pierwszej pracy lub stażu,

b) networking w czterech wydzielonych, tematycznych strefach rozmów: dla obszaru chemii kosmetycznej, technologii kosmetyku, beauty (kosmetologia) oraz dietetyki. W tej części będzie okazja, by zadać pytania i uzyskać informacje bezpośrednio od przedstawicieli potencjalnych pracodawców.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych – studentów, absolwentów, uczniów, opiekunów i nauczycieli z naszych partnerskich szkół ponadpodstawowych do odwiedzenia I Targów Praktyk i Staży. Jak zawsze w WSIiZ gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny wydarzenia i przyjazną, swobodną atmosferę.

Newsletter