Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Kosmetologia

39. Kongres i Targi LNE
Data rozpoczęcia:
2019-03-30
Data zakończenia:
2019-03-31
Organizator:
LNE
Miejsce
Kraków
Link do strony

Już 30-31 marca profesjonaliści z branży beauty spotkają się w Krakowie na 39. Kongresie i Targach Kosmetologicznych LNE! W niezwykle bogatym programie wydarzenia pojawia się kilka ciekawych nowości – podczas kongresowej soboty po raz pierwszy odbędzie się oddzielna, całodniowa sesja medical beauty, której program opracowano we współpracy ze świetnymi ekspertami z zakresu zabiegów estetycznych. Nowością są też Workshopy dla profesjonalistów w unikalnej formule „Jak ja to robię” i częścią praktyczną. Dodatkowo dla szerokiej publiczności otwarta zostanie scena pokazowa Nails i Make-up. Nowoczesny, specjalistyczny i odpowiadający rozwojowi branży beauty program kongresowy zapewnia największą na rynku dawkę profesjonalnej wiedzy (teoretycznej i praktycznej), inspirujące spotkania – z ekspertami koleżankami po fachu oraz zastrzyk energii, niezbędny do pracy w tak wymagającej dziś branży beauty!

NOWOŚCI w programie imprezy:

-> Międzynarodowa specjalistyczna sesja edukacyjna MEDICAL BEAUTY dla zabiegowców: kosmetologów, lekarzy i personelu medycznego. Ograniczona liczba karnetów z dostępem do sesji medical beauty – 300 miejsc.

-> Eksperckie WORKSHOPY tematyczne w formule „Jak ja to robię?” 100% praktyki
kosmetologia - trychologia - podologia - make up - nails - social media - biznes - masaż

-> Nowa formuła sesji NAILS i MAKE-UP – otwarta przestrzeń dla pasjonatów makijażu i stylizacji paznokci – 100% pokazów praktycznych

PROGRAM KONGRESOWY opracowany we współpracy z ekspertami-praktykami i branżowymi stowarzyszeniami – ponad 80 punktów programu – wykładów, paneli, pokazów i workshopów!

-> 8 SESJI EDUKACYJNYCH: GŁÓWNA: Kosmetologia & healthy aging, Medical Beauty, Biznes i komunikacja, Masaż: profilaktyka i rewitalizacja, Make-Up, Nails, Makijaż permanentny, Kosmetolgia w praktyce – prezentacje firmowe

WORKSHOPY – 100% PRAKTYKI

-> 9 praktycznych warsztatów
-> międzynarodowy eksperci, unikalna formuła, kameralne grupy
-> zróżnicowana tematyka: biznes – social media – masaż – make-up – kosmetologia – trychologia – nails – podologia
-> certyfikaty uczestnictwa

TARGI

- komfortowy podział przestrzeni wystawienniczej
- 200 wystawców - ponad 500 polskich i światowych marek
- targowe premiery i specjalne oferty cenowe
- inspirujące spotkania – cała branża w zasięgu ręki

SPRAWDŹ PROGRAM KONGRESU NA WWW.KONGRES.LNE.PL. Najlepsze ceny biletów/karnetów do 25 marca 2019

Newsletter