Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Farmacja

Forum Rozwoju Branży Konopnej – Kanabiz
Data rozpoczęcia:
2022-04-21
Data zakończenia:
2022-04-21
Organizator:
Agencja City
Miejsce
Warszawa
Link do strony

Zapraszamy do bezpłatnego udziału w drugiej edycji konferencji Forum Rozwoju Branży Konopnej, którą objęliśmy patronatem medialnym. Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia 2022 r. w Warszawie, w przestrzeni CIC Venture, Varso Place, w godzinach 13:00-17:00. W Kanabiz biorą udział wyłącznie właściciele biznesów konopnych i jest to jedyna w Polsce impreza branżowa B2B dla branży konopnej.

Tematem przewodnim Forum Rozwoju Branży Konopnej będzie potencjał wzrostu znaczenia sektora w kontekście nowych przepisów oraz marketing w branży objętej zakazem reklamy, czyli działania wspierające e-commerce i marketing sklepów internetowych. Impreza promuje wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy właścicielami biznesów konopnych i jest to jedyne wydarzenie branżowe w Polsce umożliwiające networking biznesowy w tym obszarze. Uczestnicy będą mieli okazję do nawiązania relacji z podwykonawcami i dostawcami usług, tworzenia sieci kontaktów i pozyskiwania nowych partnerów. Tutaj właściciele sklepów konopnych mają szansę poznać dostawców, a producenci wyrobów mogą rozszerzać kanały sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych.

W konferencji wystąpią eksperci i liderzy opinii posiadający wieloletnie doświadczenie w branży, m.in.: Piotr Liroy Marzec, CEO Liroyal, Andrzej Dołecki, prezes zarządu Wolne Konopie, Monika Koźlakiewicz, dyrektor KOWR, Krzysztof Rutkowski, prezes zarządu KDCP, Dariusz Nowak, Co-Founder Orbis Cannabis, Marta Łanoch z FoodMedLaw, Beata Martin-Voces i Filip Bloch, prezes zarządu MaryGo.

W wydarzeniu biorą udział uczestnicy rynku konopnego, tj. plantatorzy, producenci wyrobów konopnych, farmaceutycznych, ale również tekstylnych, spożywczych, kosmetycznych i budowlanych oraz właściciele sklepów online i stacjonarnych, hurtownicy, właściciele laboratoriów, otoczenie biznesu uwzględniające doradców, prawników, farmaceutów i pracowników ochrony zdrowia.

W ubiegłym roku odbyła się pierwsza edycja konferencji Forum Rozwoju Branży Konopnej – Kanabiz. Ożywione dyskusje przedstawicieli różnych obszarów branży konopnej przyniosły wiele wskazówek i kierunków rozwoju tego obszaru rynku. W wydarzeniu na żywo wzięło udział ponad 120 przedsiębiorców – przedstawicieli biznesów konopnych.

Tegoroczne wydarzenie składa się z części wystąpień merytorycznych i strefy networkingu „Galeria Konopna”, zaplanowanych na godziny 13:00-17:00. Bezpośrednio po wydarzeniu organizatorzy zapraszają na Thursday Gathering – imprezę networkingową dla przedsiębiorców i start-upów, która rozpoczyna się o 17:00 i trwa trzy godziny. Goście Kanabiz będą zarejestrowani automatycznie na obydwa wydarzenia.

Zapraszamy do udziału i współtworzenia z nami cyklicznej imprezy branżowej! 

Link do bezpłatnej rejestracjiLink do wydarzenia

Liczba miejsc do udziału na żywo jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Newsletter