Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

VI MIĘDZYNARODOWE TARGI ŻYWNOŚCI I NAPOJÓW WorldFood Poland
Data rozpoczęcia:
2019-03-07
Data zakończenia:
2019-03-09
Organizator:
Lentewenc Sp. z o.o. (LLC)
Miejsce
EXPO XXI Warszawa

Wystawcy z różnych stron świata: Polski, Włoch, Białorusi, Belgii, Egiptu, Niemiec, Węgier, Indii, Indonezji, Rumunii, Rosji, Hiszpanii, Sri Lanki, Turcji, Wielkiej Brytanii, Wietnamu, kuchnie i alkohole świata, przyprawy i zioła, najlepsze produkty, specjalni goście kulinarni, eksperci branży spożywczej i HoReCa – słowem cała branża przez trzy dni w stolicy!

– Zapraszamy wszystkich! To najważniejsze targi w Warszawie poświęcone sektorowi spożywczemu i okazja do integracji i dyskusji o kondycji branży. Wystawcy z Polski i zagranicy, panele dyskusyjne, spotkania z sieciami handlowymi i specjalne konferencje poświęcone żywności i trendom w branży spożywczej – to wszystko podczas szóstej edycji WorldFood przy kawie albo herbacie z każdego zakątka świata – zachęca Agnieszka Szpaderska, manager Targów.

Po raz pierwszy będziemy gościć pawilon hiszpański i grecki prezentujący znane i mniej znane specjały tych regionów. Kolejny raz gościć będziemy pawilon włoski Bellavita, w którym odbędą się warsztaty i pokazy kulinarne, a ponad sześćdziesięciu najlepszych włoskich producentów żywności i napojów zaprezentuje autentyczne wyroby, wyróżniające się spośród tysiąca innych jakością, marką i historią. Udział w targach weźmie ponad 300 Wystawców z całego świata. Dlatego nie może Was zabraknąć podczas targów Worldfood Poland. Więcej informacji oraz relacje z poprzednich edycji na stronie targów. 

Więcej informacji na temat oferty wystawienniczej: Tel.: +48 395 66 93, mail: info@worldfood.pl, strona www.

Newsletter