Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

V edycja Konferencji Inżynierii Biomedycznej
Data rozpoczęcia:
2023-10-26
Data zakończenia:
2023-10-27
Organizator:
Politechnika Poznańska
Miejsce
Poznań

 

Po czterech latach do Poznania powraca jedno z największych polskich wydarzeń naukowych związanych z inżynierią biomedyczną. Konferencja Inżynierii Biomedycznej to inicjatywa, która powstała dzięki zaangażowaniu i chęci studentów do rozpowszechniania i poszerzania wiedzy. W tym roku po raz kolejny zgromadzi w jednym miejscu specjalistów, naukowców oraz przedstawicieli firm będących liderami na rynku biomedycznym.

Tegoroczna edycja odbędzie się na terenie Politechniki Poznańskiej w dniach 26-27 października 2023 r. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać interesujących wykładów z czterech bloków tematycznych: druk 3D w ortopedii, nowoczesne techniki obrazowania medycznego, inżynieria tkankowa i sztuczna inteligencja. W trakcie wydarzenia odbędą się również panele dyskusyjne z ekspertami i spotkania z reprezentantami firm, którzy przedstawią m.in. oferty stażowe i przybliżą proces rekrutacyjny, osoby działające naukowo opowiedzą o swoich badaniach, a studenci przedstawią realizowane projekty. Dodatkowo będą miały miejsce warsztaty wzbogacające wiedzę i umiejętności w zakresie inżynierii biomedycznej, stwarzając tym samym niepowtarzalną okazję do wymiany doświadczeń, nawiązania cennych kontaktów i zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami.

Więcej szczegółów na temat V edycji Konferencji Inżynierii Biomedycznej oraz aktualne informacje znaleźć można na oficjalnej stronie wydarzenia, a także w mediach społecznościowych:

Strona główna,

Facebook,

Instagram,

LinkedIn,

Zapisy.

Newsletter