Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

Oznaczanie probówek PCR
Data rozpoczęcia:
2020-06-30
Data zakończenia:
2020-06-30
Organizator:
Brady Corporation

Chcesz oznaczyć 8 probówek PCR  na raz?

Dzięki etykietom do probówek PCR Brady B-492 można jednocześnie zaetykietować do 8 probówek do PCR. Etykiety do probówek PCR są precyzyjne, niezawodne i wydajne oraz odporne na różnego rodzaju substancje chemiczne, a także łatwe do wydrukowania w każdym laboratorium na drukarce etykiet Brady.

Oszczędność czasu

Zamiast etykietowania każdej probówki PCR osobno można zidentyfikować do 8 probówek jednocześnie. Etykieta do probówek PCR B-492 zawiera na jednej taśmie osiem mniejszych, perforowanych etykiet. Samoprzylepną taśmę można nałożyć na 8 etykiet na probówki PCR i dzięki perforacjom łatwo rozedrzeć rozdzielając ją na osobne etykiety.

Niezawodna identyfikacja

Etykieta do probówek PCR B-492 jest wykonana z poliestru i jest odporna na chemikalia powszechnie stosowane w laboratoriach, w tym DMSO, ksylen i etanol, a także na niskie i wysokie temperatury. Zastosowany klej trzyma się na zaoblonych probówkach PCR, dzięki czemu etykieta nie odpada, nawet podczas przechowywania w ciekłym azocie. Jeżeli etykieta została wydrukowana na drukarce Brady, tusz na etykiecie nie będzie rozmazywać się ani blaknąć i zachowa czytelność przez cały czas przetwarzania, zapewniając niezawodną identyfikowalności próbki.

Projektowanie i drukowanie w laboratorium

Etykiety do probówek PCR można zaprojektować dzięki aplikacjom Brady Workstation i uwzględnić na nich kod kreskowy, symbol, numer seryjny lub inny znak identyfikacyjny. Pakiet aplikacji Basic App Suite z platformy Brady Workstation jest dostępny za darmo i oferuje wiele przydatnych funkcji. Bardziej zaawansowane aplikacje pozwalają powiązać drukowanie etykiet z systemem LIMS w laboratorium i oferowane są w 30-dniowej wersji próbnej. Po zaprojektowaniu etykiety do probówek PCR wystarczy nacisnąć przycisk drukowania, odebrać wydruk z drukarki etykiet Brady i nałożyć etykiety na 8 probówek PCR jednocześnie.

Obejrzyj wideo i zamów bezpłatne próbki

 

BRADY Polska

www.brady.pl

Newsletter