Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

Międzynarodowa konferencja naukowa „ONCOPhD”
Data rozpoczęcia:
2023-10-20
Data zakończenia:
2023-10-22
Organizator:
Samorząd Doktorantów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
Miejsce
Lublin/online

W imieniu Zarządu Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie mam zaszczyt zaprosić Państwa na pierwszą edycję międzynarodowej konferencji naukowej „ONCOPhD”, która odbędzie się w dniach 20-22 października 2023 r. na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w formie hybrydowej.

Jest to pierwsza konferencja, w której doktoranci oraz młodzi naukowcy reprezentujący ośrodki akademickie z całego świata będą mieli możliwość zaprezentowania wyników badań i wymiany własnych doświadczeń z zakresu onkologii klinicznej i eksperymentalnej. Celem konferencji jest zintegrowanie badań podstawowych z wyzwaniami codziennej praktyki klinicznej dotyczącej diagnostyki i leczenia onkologicznego zarówno osób dorosłych, jak i dzieci.

Prezentowane na Konferencji prace mogą być zarówno pracami badawczymi, opisami przypadków klinicznych, jak i pracami poglądowymi. Uczestnik dokonuje prezentacji prac na Konferencji w formie plakatu lub prezentacji multimedialnej. W ramach Konferencji odbędą się sesje tematyczne prezentacji multimedialnych (onkologia kliniczna dorosłych, onkologia kliniczna dzieci i badania przedkliniczne w onkologii) i sesja plakatowa.

Wszelkie informacje dotyczące naszej konferencji umieszczane są na stronie na FacebookuW razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszam!

Łucja Walczak-Nowicka, 

przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego konferencji naukowej ,„ONCOPhD”

Newsletter