Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

Life Science Open Space – Online Week’20
Data rozpoczęcia:
2020-11-23
Data zakończenia:
2020-11-27
Organizator:
Fundacja Klaster LifeScience Kraków
Link do strony

Life Science Open Space – Online Week’20

Forum Współpracy dla Zdrowia i Jakości Życia

NOWA RZECZYWISTOŚĆ – NOWE WYZWANIA

23-27 listopada 2020 r.

W ostatnim tygodniu listopada odbędzie się 10. edycja Life Science Open Space – tym razem w formule Online Week. Edycja jubileuszowa i pod wieloma względami wyjątkowa. W związku z obecną sytuacją wydarzenie zostało w całości przeniesione do sieci. Postawiło to przed uczestnikami nowe zadania, ale również otwarło wiele nowych możliwości.

LSOS, czyli Forum Współpracy i Innowacji dla Zdrowia i Jakości Życia, opiera się na czterech głównych filarach, którymi są: life (czyli rozwiązania służące poprawie zdrowia i jakości życia), science (czyli interdyscyplinarne naukowe spotkania służące nawiązaniu współpracy), open (czyli otwarcie na wiele różnych grup interesów i stworzenie dla nich warunków do kooperacji) oraz space (czyli inspirująca atmosfera i ciekawy program, co tworzy przestrzeń szans dla rozwoju współpracy).

Wydarzenie rozpocznie się w poniedziałek 23 listopada i potrwa przez cały tydzień. Każdego dnia przewidziane są sesje tematyczne w MODULE WSPÓŁPRACA. Na każdą sesję złożą się prezentacje dotyczące możliwości współpracy w projektach, przedsięwzięciach oraz innych interdyscyplinarnych działaniach w następujących ścieżkach tematycznych:

* Personalised Medicine,

* Digital Health,

* COVID-19,

* Bioeconomy,

* Healthy Food,

* Life Science StartUp Scene,

* Life Science Business Development,

* Career in Life Science.

Przez cały czas trwania wydarzenia odbywać się będą spotkania B2B w MODULE PARTNERINGOWYM, które można umawiać poprzez system matchmakingowy. Ponadto każdy zarejestrowany uczestnik może stworzyć profil swojej firmy i zaprezentować swoją ofertę w MODULE MARKETPLACE.

Zapowiada się ciekawy tydzień pod znakiem współpracy!

Wszystkie informacje o Forum, odbywającym się w formule Digital Event, znaleźć można na oficjalnej stronie wydarzenia.

Partnerem generalnym wydarzenia jest Miasto Kraków. 

Newsletter