Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

Life Science Open Space
Data rozpoczęcia:
2022-11-21
Data zakończenia:
2022-11-24
Organizator:
Klaster Life Science Kraków – Krajowy Klaster Kluczowy
Miejsce
Kraków/online
Link do strony

Już po raz dwunasty odbędzie się Life Science Open Space – forum współpracy, łączące osoby i firmy różnych branż i sektorów we wspólne innowacyjne przedsięwzięcia dla zdrowia i jakości życia. To ważne i prestiżowe wydarzenie środowiska LifeScience w Polsce. 

Life Science Open Space to miejsce spotkań nauki, biznesu i administracji. Po raz pierwszy LSOS będzie poświęcone w całości jednemu, wybranemu problemowi, tj. walce z rakiem. Na program składają się prezentacje i dyskusje na temat możliwości i opcji współpracy w obszarach technologii medycznych, żywnościowych i środowiskowych, codzienne sesje, dedykowane start-upom i inwestorom oraz sesje rozwoju biznesu i kariery. Specyfiką wydarzenia jest to, że program tworzą głównie sami uczestnicy LSOS – ​ludzie nauki i biznesu, którzy chcą podzielić się pomysłami i potrzebami oraz są otwarci na współpracę i nowe możliwości.

Wśród ekspertów tegorocznego LSOS spotkamy dr. Macieja Kaweckiego, prezesa Instytutu Lema i prorektora ds. innowacji w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie, który jako znany popularyzator nauki i innowacji, wystąpi na żywo w Sesji Inspiracje – spotkaniu wszystkich uczestników, kończącym wydarzenie. 

Organizatorem Life Science Open Space jest Klaster Life Science Kraków – Krajowy Klaster Kluczowy. Wydarzenie będzie realizowane online, na nowej platformie współpracy o tej samej nazwie – LSOS. Celem organizatora jest stworzenie dedykowanego miejsca dla środowisk, związanych z rozwojem innowacji dla zdrowia i jakości życia, gdzie możliwe będzie nawiązywanie współpracy nie tylko w trakcie imprezy, ale również na bieżąco, w miarę pojawiających się potrzeb i możliwości.   

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez stronę internetową. Udział w imprezie, a także dostęp do platformy jest darmowy dla zarejestrowanych uczestników.  

Projekt jest współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2020-2022. Strategicznym Partnerem wydarzenia jest Miasto Kraków. 

Newsletter