Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

Central European Healthcare Expo 2020
Data rozpoczęcia:
2020-05-20
Data zakończenia:
2020-05-21
Organizator:
Central European Healthcare Expo
Miejsce
Warszawa, Global Expo Warsaw
Link do strony


Świat opieki zdrowotnej zmienia się w mgnieniu oka, szczególnie świat technologii medycznych, a wszystko po to, by system opieki zdrowotnej służył pacjentowi. Skrócenie czasu pobytu w szpitalu, mniej kolejek w oczekiwaniu na leczenie, optymalne wykorzystanie ograniczonych zasobów. Na to wszystko czekają pacjenci.

W krajach zachodnich opracowano wiele sposobów, aby sprostać tym wymaganiom. W Polsce również chcemy je mieć. Szybko i najlepsze z nich. Przykładami mogą być: chirurgia robotowa, przyspieszenie powrotu do zdrowia po oparcji – Enhanced Recovery After Surgery (ERAS), system opieki zdrowotnej oparty na wartościach – Value Based Healthcare System (VBHS) i wiele innych.

Podczas wyjątkowego wydarzenia, jakim będzie Central European Healthcare Expo, specjaliści z tych wszystkich dziedzin, członkowie rządu i zarządy szpitali, inwestorzy oraz najlepsze innowacyjne firmy z Europy i USA, będą mogli nawiązać współpracę.

Chociaż reprezentować będziemy różne kraje, standardy i poziom opieki zdrowotnej, ostatecznie pamiętać powinniśmy o jednym – wszyscy pracujemy razem, aby jak najlepiej służyć pacjentowi i zapewnić mu najlepsze leczenie zastosowane we właściwym czasie.

Odwiedź Central European Healthcare Expo w dniach 20-21 maja 2020 r. i podziel się swoją wiedzą, osiągnięciami i innowacjami z całym światem! Nie pozwól, aby Twoja organizacja pozostała w tyle.

 

Newsletter