Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

19th International Symposium on Bioinformatics and Applications ISBRA 2023
Data rozpoczęcia:
2023-10-09
Data zakończenia:
2023-10-12
Organizator:
Centrum Nauk o Życiu i Biotechnologii
Miejsce
Wrocław/online

 

W dniach 9-12 października 2023 r. Łukasiewicz – PORT ponownie zdominuje bioinformatyka. Stanie się tak za sprawą 19th International Symposium on Bioinformatics and Applications ISBRA 2023. 

 

Konferencja ta od blisko 20 lat stanowi międzynarodowe forum wymiany pomysłów i wyników badań między naukowcami, programistami i praktykami zajmującymi się wszystkimi aspektami bioinformatyki i biologii obliczeniowej oraz ich zastosowaniem.

 

Spotkanie tworzy doskonałe warunki do prezentacji i omówienia nowatorskich metod, narzędzi i technik przyczyniających się do lepszego zrozumienia i analizy danych biologicznych. Wśród zaproszonych prelegentów jest dr Teresa Przytycka z National Center for Biotechnology Information (National Institutes of Health, USA).

 

Podobnie jak w przypadku IB2023, celem wydarzenia jest promowanie i rozwijanie bioinformatyki oraz budowanie sieci kontaktów wśród ekspertów z różnych dziedzin. Konferencja będzie miała formę hybrydową, prelekcje będą transmitowane online. Więcej informacji o ISBRA 2023 można znaleźć na stronie. Rejestracja uczestników już się rozpoczęła.

Newsletter