Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Pfizer wydał $ 5.6M na lobbing czwartym kwartale
24.03.2010
WASZYNGTON - Pfizer Inc, największy na świecie producent leków, wydał 5,6 milionów dolarów na lobbing agencji federalnych w czwartym kwartale.
Działania lobbingowe firmy obejmowały także instytucja zajmujące się opieką zdrowotną, wydatki na leki. Wszystkie te informacje zostały zawarte w wydanym raporcie kwartalnym.

Producent takich laków jak Viagra, regulującego gospodarkę lipidową Lipitoru oraz przeciwdepresyjnego Effexora wydął na działania lobbingowe w ubiegłym kwartale o 72% więcej niż we wcześniejszych okresach tego roku.
KOMENTARZE
news

<Czerwiec 2026>

pnwtśrczptsbnd
1
2
3
Webinar online: Woda do wstrzykiwań
2026-06-03 do 2026-06-03
4
6
7
13
14
15
16
ChemTEC Poland 2026
2026-06-16 do 2026-06-18
PCI Days 2026
2026-06-16 do 2026-06-18
17
18
19
Debaty Rak Nerki
2026-06-19 do 2026-06-19
20
21
23
24
28
1
4
5
Newsletter