Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Międzynarodowe Targi Farmaceutyczne WIHE 2013 – Pharmacy zawitają do Warszawy
Konferencje naukowe, prelekcje dla firm i właścicieli aptek dotyczące jakości oraz standardów w przemyśle farmaceutycznym, to wszystko będzie czekać na wystawców Międzynarodowych Targów Farmaceutycznych WIHE 2013 - Pharmacy. Wśród gości będą firmy pragnące zaprezentować swoje osiągnięcia i nawiązać kontakty biznesowe face-to-face.

WIHE 2013 to największe tego typu targi w stolicy. Odbędą się w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w dniach 1-3 października 2013 r. 

- Na Targi WIHE 2013 są zaproszone osoby wyłącznie związane z branżą farmaceutyczną. W ciągu trzech dni umożliwimy wystawcom dotarcie zarówno do firm o silnej pozycji w branży, jak i tych, które dopiero rozważają możliwość wejścia na rynek – mówi Anna Fałat, project manager Targów WIHE 2013 Pharmacy.

 

Z uwagi na to, że Lentewenc, to polska spółka córka ITE Group, targowego giganta, już teraz wiadomo, że WIHE 2013 będą miały mocną reprezentację zagranicznych producentów. Na imprezę przyjadą wystawcy m.in. z Belgii, Niemiec, Tajwanu, Rosji, Słowenii, Turcji, Chin i Indii.

- Podczas imprezy podsumujemy rynek farmaceutyczny w roku 2012 pod kątem ogłoszonych przetargów w podbranży leki – dodaje odpowiedzialna za WIHE 2013 Anna Fałat.

Panel pt. „Apteka po 20 miesiącach od wprowadzenia ustawy refundacyjnej”, będzie podsumowaniem reform ustawowych.

- Przedstawimy zmiany, które zaszły na rynku farmaceutycznym po wprowadzeniu nowej ustawy refundacyjnej – tłumaczy Jakub Dalach z Pharma Expert. – Omówimy m.in..: zmiany w portfolio aptecznym, w marżach aptecznych, w obrocie aptek; różnice pomiędzy aptekami indywidualnymi, a aptekami sieciowymi. Zaprezentujemy również prognozy rynkowe.

Na targach nie zabraknie też aktualnej analizy rynku farmaceutycznego. W specjalnym wykładzie eksperci podsumują pierwsze osiem miesięcy 2013 r.

W trakcie wystąpienia zostaną zaprezentowane kluczowe zmiany, jakie zachodzą na rynku – dla każdej kluczowej kategorii produktów (Rx refundowane i Rx pełnopłatne, OTC i suplementy).  Eksperci wskażą obszary wzrostu i spadków. Zostanie też omówiony przewidywany wpływ nowelizacji ustawy refundacyjnej na firmy farmaceutyczne oraz na cały rynek.

Kolejną prelekcję wygłosi Sonia Jankowiak, specjalista komunikacji i doradca biznesowy współpracujący z koncernami farmaceutycznymi z Wielkiej Brytanii. Tematem wystąpienia będą: „Polskie farmaceutyki na rynku angielskim
- wzrastający popyt i nowe możliwości. Spojrzenie praktyczne”
.

- Zaprezentuję sukces polskich dystrybutorów w Anglii, na przykładach opiszę wzrastający popyt na farmaceutyki z Polski – mówi Sonia Jankowiak. – Podczas prezentacji opiszę też kwestie prawne związane z rejestracją produktów oraz różnice prawne i kulturowe między oboma krajami.

 

Kadra zarządzająca firm farmaceutycznych świetnie zdaje sobie sprawę, jak ważne są kwestie bezpieczeństwa i ochrony prawnej w obrocie lekami.  Właśnie tego tematu będzie dotyczyła kolejna prelekcja. Michał Rapacki z Business Security Agency omówi m.in. kwestie związane z: reprezentacją przed sądami, dostarczaniem dowodów w sprawach sądowych, naruszeniem chronionego znaku towarowego oraz współpracą z policją i innymi służbami.  Podczas wykładu będzie można się też dowiedzieć, jak ograniczyć skutki wprowadzenia do obrotu podrobionych leków oraz w jaki sposób niwelować straty poniesione w wyniki oszustw i kradzieży znaku towarowego.

Tematyka targów WIHE Pharmacy 2013 będzie obejmować swym zakresem:

•          Produkty lecznicze

•          Surowce farmaceutyczne

•          Opakowania i urządzenia do produkcji farmaceutycznej

Równolegle z Międzynarodowymi Targami Farmaceutycznymi WIHE 2013 – Pharmacy odbędą się Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE 2013 – Hospital.

W trakcie wydarzenia odwiedzający będą mieli możliwość:

·         zapoznania się z szeroką ofertą przedstawicieli firm działających w branży

·         podtrzymania i nawiązania nowych kontaktów biznesowych

·         poznania nowych trendów oraz technologii

·         wymiany doświadczeń z liderami rynku.

 

WIHE 2013 – Pharmacy są jedynym na tak dużą skalę wydarzeniem w Warszawie.

 

Kontakt:

Tel.: +48 22 395 66 97

pharmacy@lentewenc.com

Rejestracja online: http://wihepharmacy.pl/zwiedzajacy/rejestracja-on-line/

Źródła

informacja prasowa, korespondencja własna

KOMENTARZE
news

<Marzec 2023>

pnwtśrczptsbnd
1
3
4
5
7
10
12
13
14
16
17
18
19
20
25
26
28
29
31
1
2
Newsletter