Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
VII Zjazd Absolwentów TOP 500 Innovators
Redakcja _, 10.05.2018 , Tagi: TOP 500 Innovators 2018
VII Zjazd Absolwentów TOP 500 Innovators
Zlot Absolwentów TOP 500 Innovators 2018 zbliża się wielkimi krokami! VII edycja tej niepowtarzalnej konferencji naukowo-biznesowej odbędzie się w dniach 17-18 maja w Zatoce Sportu na al. Politechniki 10 w Łodzi. Wydarzenie co roku przyciąga wiele osób pracujących w branży oraz studentów, którzy w niepowtarzalnej atmosferze dzielą się z wiedzą przekazywaną w atrakcyjny sposób.

 

 

VII Zlot Absolwentów TOP 500 Innovators to dwudniowa konferencja związana z nowymi technologiami oraz innowacjami w biznesie. Konferencja powstała dzięki współpracy Stowarzyszenia TOP 500 Innovators i Politechniki Łódzkiej.

Wydarzenie poświęcone jest współpracy pomiędzy przedstawicielami środowisk naukowych i centrów transferu technologii w Polsce, którzy wykorzystują doświadczenie zdobyte na najlepszych uczelniach na świecie.

Już po raz siódmy naukowcy, technolodzy i przedsiębiorcy, którzy rozwijają swoje firmy oparte na badaniach oraz biznesmeni chcący usprawniać swoje działy badawczo-rozwojowe, będą dyskutować o wdrażaniu w życie codziennie nowych technologii, budowaniu relacji pomiędzy nauką a biznesem, a także wzmacnianiu swoich kompetencji w obszarze zarządzania i skutecznej komercjalizacji innowacji. Dla członków Stowarzyszenia będzie to świetna okazja do przedstawienia swoich osiągnięć oraz nawiązania kontaktów z przedsiębiorcami, wykorzystującymi innowacyjne rozwiązania technologiczne w swoich firmach.

W tym roku na VII Zlocie Absolwentów TOP 500 Innovators pojawi się około 200 gości, będą oni mogli wziąć udziału wykładach i panelach dyskusyjnych, które poprowadzą między innymi: profesor Alan Barrell, Nicholas Coutts, Hugh A. Ilyine, Marek Tyl, Bartosz Sokoliński i wielu innych

Dodatkowo uczestnicy Zlotu będą mogli wziąć udział w warsztatach, które odbędą się drugiego dnia wydarzenia. Zostaną one poprowadzone przez specjalistów, zajmujących się omawianą tematyką na konferencji, co gwarantuje, że przekazywana przez nich wiedza będzie aktualna i rzetelna.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia: www.top500meetup.pl. Portal Biotechnologia.pl objął patronat medialny nad konferencją. 

KOMENTARZE
Newsletter