Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Selvita, Mabion i Lipopharm na BioForum!
Selvita, Mabion i Lipopharm na BioForum!
Jedynie podczas tego eventu masz szansę zacząć etap rekrutacji w Mabion S.A. i Selvita S.A od rozmowy kwalifikacyjnej! Poznaj ofertę dedykowaną studentom i doktorantom.

 

Każda osoba chcąca aplikować o pracę w ramach Job Hunting, jest zobowiązana do przesłania krótkiego listu motywacyjnego (maksymalnie 700 znaków ze spacjami) na adres a.dzida@cebioforum.com do 4 maja 2016 r.

Przedstawiciele Mabion S.A. i Selvita S.A. zaprezentują także swoje prelekcje. Odpowiednio, pierwsi opowiedzą jak z sukcesem ubiegać się o prace w firmach biotechnologicznych, a drudzy – jak stać się częścią zespołu opracowującego najnowsze leki przyszłości oraz jakie wyzwania i perspektywy czekają przyszłych pracowników Selvity?

BioForum także uczy! Po raz pierwszy podczas imprezy odbędą się warsztaty z oczyszczania białek, podczas których uczestnicy będą mogli samodzielnie oczyścić białko lub peptyd przy pomocy chromatografii FPLC/HPLC/mini FPLC z Lipopharm.pl – liderem rynku peptydów, jedynym producentem chromatografów cieczowych (HPLC oraz FPLC) w Polsce. Całkowitą nowością na ich stoisku będzie również możliwość przetestowania chromatografów FPLC z użyciem złóż do filtracji żelowej.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną wersją programu.  

Aby móc uczestniczyć w powyższych wydarzeniach należy wykupić Pakiet Student w cenie 25 euro + VAT. Cena obejmuje uczestnictwo w obu dniach konferencji – wstęp na salę wystawienniczą, udział w wykładach oraz wydarzeniach dedykowanych studentom i doktorantom.

Organizatorzy zachęcają do kontaktu z władzami uczelni w kwestii źródeł finansowania udziału w BioForum.

Więcej informacji uzyskacie na stronie wydarzenia oraz pod adresem: a.dzida@cebioforum.com.

Monika Gabas i Adam Zalewski 

KOMENTARZE
Newsletter