Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Optymalizacja zużycia energii i kosztów działalności przedsiębiorstwa produkcyjnego - konferencja
Każdy właściciel firmy produkcyjnej jest narażony na wzrost zużycia energii i kosztów podczas rozwijania swojego biznesu. Na konferencji „Optymalizacja zużycia energii i kosztów działalności przedsiębiorstwa produkcyjnego” będzie miał szansę dowiedzieć się, jak go zminimalizować i jak znaleźć najlepsze rozwiązanie dla swojego przedsiębiorstwa.

Na spotkaniu będzie możliwość poznania nowych metod zarządzania i rozwiązań dotyczących kontroli zużycia energii, sposobów na zmniejszenie wydatków i posłuchania o nowych energooszczędnych metodach produkcji.

 

Na konferencji poruszane będą tematy takie jak: polityka i przepisy energetyczne, zarządzanie i redukcja kosztów przedsiębiorstwa, automatyzacja procesów w przedsiębiorstwie, nowe technologie, energooszczędne metody produkcji, dobór dostawcy, brokera, dystrybutora energii i wiele innych.

 

W programie m.in.:

  • Systemy wsparcia efektywności energetycznej - Katarzyna Rawicka, Asystent ds. Audytów Energetycznych, Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

  • Polska Chemia jako przemysł energochłonny: kondycja, perspektywy, wyzwania - Paweł Kwiecień, Specjalista ds. Komunikacji, Polska Izba Przemysłu Chemicznego;

  • Strategie oszczędzania energii w przedsiębiorstwach średniej skali - Marek Przychodzeń, Współwłaściciel i menedżer spółki EIDOS Sp. z o.o.;

  • Praktyczne zastosowanie projektów oszczędności energii na przykładzie „Kropli Beskidu”
    w Tyliczu -
    Tadeusz Turek, Kierownik Utrzymania Ruchu Zakładu Butelkowania Wód Mineralnych Coca-Cola HBC Polska;

  • Bogusław Kapała - Dyrektor Służby Utrzymania Zakładów, NOWY STYL GROU.


 

Program konferencji znajduje się na stronie.

Wydarzenie skierowane jest do właścicieli, prezesów i dyrektorów zarządzających przedsiębiorstwami o dużym zużyciu energii, dyrektorów ds. zarządzania nieruchomościami, właścicieli i zarządców obiektów, dyrektorów i kierowników technicznych, kierowników działów automatyki, elektrycznych, specjalistów ds. energetycznych, specjalistów ds. diagnostyki urządzeń, dyrektorów produkcji, osób odpowiedzialnych za automatyzację procesów i urządzeń, managerów utrzymania ruchu, dyrektorów ds. rozwoju i inwestycji, dyrektorów finansowych, dyrektorów administracyjnych, osób odpowiedzialnych za instalacje sprężonego powietrza i ogrzewanie, za zakupy energii, wdrażanie nowych technologii w firmie oraz do potencjalnych nabywców nowych technologii energetycznych.

Dla osób z grupy docelowej udział w konferencji jest bezpłatny!

 

Konferencję objęły patronatem Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa w Świdnicy, Polska Izba Przemysłu Chemicznego Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, oraz Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

 

REJESTRACJA

 

WIĘCEJ INFORMACJI

 

Serdecznie zapraszamy!

KOMENTARZE
news

<Czerwiec 2024>

pnwtśrczptsbnd
30
31
2
3
4
8
9
10
12
14
15
16
19
PCI Days
2024-06-19 do 2024-06-20
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
Newsletter