w żywności i środowisku.
Specjalistyczny panel jest zorganizowany przez jednego z Partnerów Środkowoeuropejskiego Forum Biotechnologii - Wrocławskie Centrum Badań EIT+. Instytucja kieruje się szeroko pojętym, opartym na wiedzy i doświadczeniu, rozwojem biogospodarki oraz komercjalizacji projektów badawczo-rozwojowych z sektora Biotechnologii. Jednocześnie reprezentuje współpracujących z nią naukowców, by ich odkrycia i wyniki badań mogły być wykorzystywane w przemyśle i codziennej działalności innowacyjnych firm.
Prezentacje i spotkania ze specjalistami w aspekcie zastosowań nanobiochipów zostaną zorganizowane już pierwszym dniu Środkowo-europejskiego Forum Biotechnologii (Łódź, 3-5 czerwca 2009).
BioForum 2009 to od kilku lat szczególne miejsce prezentacji i nawiązywania krajowych oraz międzynarodowych kontaktów biznesowych w aspekcie realizowanych projektów badawczych o potencjale wdrożeniowym w sektorze biotechnologii i farmacji. To także miejsce promocji specjalistycznych usług badawczych dla uczelni, instytutów oraz firm krajów Europy Środkowej. BioForum jest miejscem, w którym świat innowacyjnej i wysoce zaawansowanej nauki i doświadczenia łączy się ze światem ludzi biobiznesu. Nowością już cyklicznej imprezy, dającej podwaliny dla realnego transferu innowacyjnych technologii jest system BioPartnering - cenna platforma nawiązywania bezpośrednich relacji
z potencjalnymi partnerami w ramach trwania BioForum 2009.
Więcej informacji: www.bioforum.pl
KOMENTARZE