Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Młoda biotechnologia
07.08.2007
Forum Młodych autonomiczną częścią III Krajowego Kongresu Biotechnologii (organizatorem są poznańskie koła naukowe i Stowarzyszenie "Młoda Biotechnologia").


 

W ramach III Krajowego Kongresu Biotechnologii odbędzie się Forum Młodych Biotechnologów. Grupą docelową Forum Młodych są studenci, doktoranci i młodzi absolwenci. Odbędzie się ono w ostatni dzień kongresu, 12 września 2007. Forum młodej biotechnologii jest wydarzeniem o szczególnej wartości. Znajduje ono szeroką rzeszę odbiorców. Spotykają się tu najwybitniejsi polscy fachowcy, specjaliści różnych gałęzi biotechnologii. Zapraszamy do zapoznania się z programem Forum i Krajowego Kongresu Biotechnologii na stronie http://www.kongresbiotech-2007.com.pl


Program spotkań jest niezwykle ciekawy, a znajdują się w nim spotkania o różnorodnej tematyce: promocja stowarzyszenia i ruchu młodych w biotechnologii, nasze cele i zadania, możliwości rozwoju sektora w północno-wschodniej części Europy w dobie globalizacji, udział sektora publicznego i samorządu terytorialnego w rozwoju przedsiębiorczości innowacyjnej, bariery prawne w rozwoju biotechnologii, prawo patentowe, regulacje prawne w sprawie zamkniętego i otwartego użycia GMO, prawo bioetyczne. Polecamy i w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

 

KOMENTARZE
Newsletter