Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Opracowanie statystyczne badań naukowych także badań klinicznych i porównawczych skuteczności leków.

Juliusza Osterwy 28

92-620 Łódź

Główny telefon: +48 792 53 53 63

Główny email: analytical@analytical.pl

Strona www: http://www.analytical.pl/

Wyślij zapytanie ofertowe
Opracowanie statystyczne badań naukowych także badań klinicznych i porównawczych skutecznoś

Oferta ogólna Wzrost konkurencyjności oferowanych przez wytwórców produktów, zaostrzenie wymagań prawnych, wytycznych i zaleceń względem ich jakości, ograniczenia czasowe i minimalizacja kosztów związanych z pracami na etapie badań rozwojowych, rutynowych badań realizowanych po wdrożeniu do produkcji wyrobów oraz eliminacja konieczności inwestowania w profesjonalny, dobrze wykształcony personel stanowią podstawowe czynniki warunkujące poszukiwanie nowych, opcjonalnych rozwiązań pozwalających sprostać wyzwaniom przed jakimi stoją nowoczesne przedsiębiorstwa. Mając na względzie problemy z jakimi borykają się wytwórcy produktów oferowanych na naszym rynku.

Firma Analytical R&D Sp. z o.o. proponuje wszechstronny zakres usług, wykonywanych przez doświadczony, wykształcony i fachowy personel oraz za pomocą nowoczesnej aparatury pomiarowo-analitycznej skierowany do szerokiej gamy branży przemysłowej. Zajmujemy się również opracowaniem statystycznym badań naukowych także badań klinicznych i porównawczych skuteczności leków.

Sprzęt jakim dysponujemy to:

- Chromatograf gazowy (GC)

- Wysokosprawny chromatograf cieczowy (HPLC)

- Absorpcyjny spektrometr atomowy (ASA)

- Mineralizator mikrofalowy

Laboratorium wystawia na życzenie klienta orzeczenia zgodności z wymaganiami obowiązujących aktów prawnych lub innych dokumentów odniesienia. Priorytetowym celem naszej firmy jest wykonywanie badań w sposób zapewniający otrzymanie rzetelnych i wiarygodnych wyników spełniającym oczekiwania i wymagania klienta. Nieustannie śledzimy rozwój rynku usług laboratoryjnych, wymagania prawne i nowinki techniczne aby móc dotrzymywać kroku wszystkim ówczesnym wymaganiom i sprostać oczekiwaniom i wyzwaniom, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć.

Newsletter